гарячі методи відбілювання зубів

Різні методи відбілювання зубів методи застосовуються стоматологами, які залежать від типу плям та інших фізичних умов зубів. Один метод відбілювання зубів є використання в офісі відбілювання або стільця боку відбілювання. Цей метод відбілювання зубів потрібно два або більше відвідування стоматолога, і кожне відвідування триває протягом тридцяти хвилин до однієї години. У процесі відбілювання, стоматолог застосовує захисний гель для губ і гумовий щитів у жувальну гумку для захисту м’яких тканин порожнини рота від відбілюючих агентів, які повинні бути застосовані для відбілювання зубів. Іноді лазери або додаткового тепла використовується для посилення дії агента. Наслідки цього методу відбілювання зубів довговічні.

Домашнє відбілювання є ще одним популярним методом відбілювання зубів. Є багато відбілювання зубів комплекти доступні для використання в домашніх умовах, які або встановленому стоматолог або придбати без рецепта. Комплект відбілювання зубів містить на основі пероксиду водню відбілюючим гелем або рішенням, яке має бути застосоване до емалі зубів разом з каппа. Тривалого ефекту відбілювання зубів залежить від частоти використання і тривалості лікування.

Існують, однак, певні переваги та недоліки цих методів відбілювання зубів. Перевага гарячої методів є те, що вони швидше, в порівнянні з іншими методами відбілювання і дуже ефективні в разі темних плям. Проте, найбільшим недоліком є ​​те, що при надмірно високій температурі ці методи відбілювання зубів залишає позаду чутливість зубів, яка може навіть зашкодити постійно нерви зубів. Хімічні речовини, використовувані в цих гарячих методи також дуже сильна, і якщо вони випадково торкнутися ясен, губ або обличчя пацієнта дасть їм burn.You може спробувати різних методів відбілювання зубів. Він упевнений, варто!