відмінні поради для лікування сухої шкіри

Б’ючись з сухою шкірою є проблемою, яку ми повинні мати справу з кожним днем ​​намагається приховати його і знайти правильне лікування. Деякі дуже дороге лікування можуть бути знайдені і люди витрачають велику кількість грошей на купівлю їх, але врешті-решт, вони не вирішують їхні проблеми. Але після того, як ми помічаємо, що є невеликі речі, які ми можемо зробити, які допомагають нашій шкірі, то завдання стає менш складною. Нижче ви знайдете прості поради, які, у поєднанні з вашим улюбленим режим догляду за шкірою, якщо ваша шкіра відчуває себе набагато краще.
Знаючи причини, чому наша шкіра стає сухою це найперше, що ми повинні знати. Є багато причин. Наприклад, є шкірні захворювання, такі як дерматит, екзема і псоріаз, які мають сухість якості однієї зі своїх основних симптомів. Іншою причиною є середовищем. Наприклад, люди, які живуть у пустельних районах, мають більш високий шанс отримати сухої шкіри. Крім того, люди, які живуть в холодному кліматі (або під час зимових місяців на більш теплих областях) зобов’язані отримати сухої шкіри через низьку вологості в повітрі. НД пошкодження ще один фактор. Бути на сонці протягом тривалого періоду часу сушить шкіру, тому будьте обережні, засмагати! Переконайтеся, що ви вжити заходів, щоб захистити шкіру. Дефектні сальних залоз також може викликати сухість, якщо вони не виробляють достатньо нафти, а також незбалансоване харчування.
порад, які допоможуть сухої шкіри
Тепер, коли ми розуміємо можливі причини сухості, давайте з’ясуємо, що ми можемо зробити.
По-перше, ми повинні розуміти, що шкіра є найбільшим органом нашого, і як орган, це безпосередньо залежить не тільки від того, скільки ми виставляємо це або те, що ми застосуємо до нього, але все, що ми робимо в нашому житті.
Наприклад, практика, яка явно не має нічого спільного з шкірою, такі як куріння, може позбавити його кисню і поживних речовин. Так, курці, будьте обережні … ваша шкіра, ймовірно, буде віці набагато швидше. Вихід, ймовірно, кращий варіант для вашого здоров’я.
Пиття великої кількості води є ще одна рекомендація. Для того, щоб зберегти шкіру з достатньо вологи, лікарі рекомендують нам випивати вісім склянок води на день. Крім того, сирі продукти, як фрукти і овочі є гарним джерелом природної води.
Інша ідея полягає в приймайте вітамін А і С, так як ці вітаміни допомагають зберегти вологу в шкірі. Cantaloupes, апельсини і морква є хорошими джерелами цих вітамінів.
Ще одна порада триматися подалі від смаженої їжі, цукерки і шоколад, тому що ці продукти роблять крапельної вологи рівнях. Це також добре, щоб уникнути впливу сонця протягом тривалих періодів часу, але якщо ви повинні бути на сонці, дуже важливо носити сонцезахисні креми не менш SPF 30. Нарешті, але не менш важливо, вона не важливо зволожувати з обраним зволожуючий крем.
Наша шкіра не обов’язково потребують додаткової дорогі продукти догляду за шкірою. Що це дійсно вимагає, щоб ми створити звичку, яка допоможе їй зберегти вологу. Це велика допомога, щоб уникнути необхідності застосовувати хімічні речовини на нього, і, щоб позбутися від сухої шкіри назавжди.