вмивання, крем брудні секрети торгових марок не хочу, щоб ви know_

Це може бути важким рішенням, коли мова заходить про покупку крем для обличчя очищуючий засіб, яке насправді працює і є безпечним для використання. Є так багато особи миючі засоби на вибір. Всі вони стверджують, бути кращим, тому що, хто, на вашу думку? Я збираюся дати вам кілька фактів тут, щоб допомогти зробити ваше рішення простіше.

Коли ви купуєте будь-який крем для обличчя очищає засіб або будь-який з доступних особи миючі ви хочете переконатися, що ви знаєте, які інгредієнти вони використовують. Так Є так багато на вибір, більшість людей вибирають найдешевші вони можуть знайти.

Рішення, засноване тільки вартість може в кінцевому підсумку коштуватиме вам більше в довгостроковій перспективі і бути небезпечним для вашого здоров’я. Багато хто з великих торгових марок використовувати інгредієнти, які є небезпечними для вашого здоров’я.

Подивіться на інгредієнти на ваш поточний крем для обличчя очищає засіб або будь-який з особи миючі засоби у вашому місцевому магазині. Швидше за все, ви навіть не можете вимовити імена багатьох з них. Якщо ви не можете вимовити його, він, швидше за все, не добре для вас або навіть небезпечною. Ось кілька з найгірших:

Акриламіду міститься в багатьох креми для обличчя. Дослідження показують, що може призвести до пухлини молочної залози.

ДЕА (діетаноламін), MEA (моноетаноламіна) і TEA (триетаноламін

Діоксан: Побічний продукт канцерогенних окису етилену нафтохімічної промисловості. , Які в штаті Каліфорнія, викликають рак.

Аромат: ‘аромат’ Слово справжній лабіринт. Це може відноситися до до 4000 плюс окремі сполуки, багато з яких є токсичними чи канцерогенними. Багато звичайні ароматизатори можуть впливати на центральну нервову систему, викликаючи депресія, гіперактивність і дратівливість.

Інші інгредієнти, щоб уникнути включають: мінеральні олії, нітрозамінів, Padimate-O, парабени, фенол карболової кислоти, поліетиленгліколь, толуол і триклозану. Є більше, але ви повинні отримати цю ідею.

Великі торгові марки, домагаються того, щоб отримати кровно зароблені гроші. Вони використовують ті небезпечні хімічні речовини, тому що вони дешеві і допомагає додати до їх нижньої рядку. Ще один виверт економії вони використовують з їх крем для обличчя очищає засіб або особи миючі є претендувати на використання природних активних інгредієнтів. Їхні претензії справедливі, однак вони використовують корисні інгредієнти в таких невеликих кількостях, що вони не роблять вам ніякої користі.

Ви хочете, щоб переконатися, що будь-який продукт, який йде на вашу шкіру містить натуральні рослинні інгредієнти в концентрації менше 50% без шкідливих хімічних речовин. Іноді особи миючі засоби мають право інгредієнтів в належній концентрації, але шкідливі інгредієнти, такі як ті, згадані вище нейтралізує позитивні результати.

Багато особи миючі засоби і крем для обличчя миючий засіб з натуральних рослинних інгредієнтів у правильному концентрації без використання шкідливих хімічних речовин в даний час проводиться в Новій Зеландії. Вони мають дуже суворі вимоги і дуже великі з контролю якості. Ці компанії використовують нові інноваційні інгредієнти, такі як мед, який виходить від конкретного рідного куща до Нової Зеландії.

Мед було встановлено, мають антибактеріальну, антисептичну і антиоксидантними властивостями.
Це лише один з багатьох нових натуральних інгредієнтів, що використовуються в особи миючі засоби, крем для обличчя очищуючий засіб, і кращі продукти догляду за шкірою, які приходять з Нової Зеландії.

На закінчення, не купуйте просто будь-який крем для обличчя очищає засіб або в цьому відношенні будь-який продукт по догляду за шкірою тільки тому, що це дешево. Це буде в кінцевому підсумку коштуватиме вам більше, тому що ви повинні використовувати його більше. Дешеві продукти можуть бути небезпечні для вашого здоров’я. Якість особи миючі засоби та продукти по догляду за шкірою коштувати менше, тому що ви використовуєте менше з них ви економите гроші і цілком можливо, ваше здоров’я.