Як позбутися рубців ефективно, не витрачаючи багато грошей – профілактика видалення рубців і

Я ненавиджу витрачати багато грошей, але я ненавиджу мої шрами. Чи є у вас ідеї про те, як позбутися рубців ефективно, не витрачаючи багато грошей? У мене так багато шрамів я хочу лікувати і змусити їх піти. Крім того, як я можу запобігти новим шрами від вискакувати?

Це дуже популярне питання, яке ви почуєте людей, запитаєте навколо мережі. Особливо люди, які знаходяться на жорсткий бюджет, але мають деякі шрами, які вони хочуть, щоб позбутися від без необхідності витрачати так багато грошей. Я дам кілька порад і хитрощів тут, щоб допомогти всім, як є шрами і хочуть позбутися від них дешево.

Як позбутися від шрамів після факту є трохи більш складним, ніж заважає їм, в першу чергу, але прості крем Вітамін Е допоможе з розм’якшенням їх і вирівнювання кольору. Запобігання порізи від рубців є питання збереження рану чистою, прибиральник ви тримаєте його, тим менше він буде шрам, промивають теплою водою, потім застосування антисептичний крем і не-водонепроникною штукатурки (пластир для будь-якого американців !) це найкращий спосіб.

Я порізав собі руки багато на роботі (так як я роблю фізичну роботу, і я не мають жодних захисних рукавичках) і кращий спосіб це так, як я описав, а також, якщо ви отримуєте часті травми ви повинні піти з видом Штукатурка, що ви можете скоротити до необхідного розміру. Є також деякі китайські креми / порошки що дозволяє позбутися від шрамів.

Сказати, що в списку, є багато речей, з того, щоб позбутися від шрамів, і я провів багато грошей стрибкової щось може працювати. Народила дитину в 20 років, використовували вітамін Е крем, а він не працює. Я використав патчі, переніс операцію, бла-бла. Чесно кажучи, я мало не став пишатися своєю багато різних рубців, так як я знав, що не було ніякої можливості, я міг повністю позбавитися від них.

Я почав розглядати їх як частину того, хто я і де я був. Але, чесно кажучи, деякі шрами дійсно погано, і потрібно лікувати, тому я збираюся запропонувати це Вам цього чудового гіда видалення рубців що зрештою допомогло лікування мої шрами: