Як позбутися від старіння плями – природні засоби місці печінки

Старіння плями нешкідливі знебарвлення шкіри, які розрізняються за розміром і формою. Ці плями можуть з’явитися на обличчі, руках, руки і плечі. Раніше відомий як пігментні плями, ці плями не мають нічого спільного з функцією печінки.

Плями викликані надмірною продукцією меланіну, хімічні відповідальних за колір шкіри. Плями можуть з’явитися як плоскі сірі, чорні або коричневі плями і може істотно вплинути на ваш зовнішній вигляд, хоча істинні вікові плями нешкідливі.

Ці шкірі плями часто з’являються у літніх людей, але вони можуть торкнутися кожного. Звичайно плями з’являються на людей старше 40 років.

Якщо ви ставите питанням, як позбутися від старіння плями, вони можуть бути усунені за допомогою різних процедур, включаючи відбілюючі креми або хірургічного видалення.

Профілактика є кращим способом уникнути цих недоліків. Ви повинні уникати надмірного сонячного світла і використовувати сонцезахисний крем з високим ультрафіолетовим скринінгу (SPF) потенціал.

Плями можуть з’являтися ракові, і дві умови можуть бути помилково прийняті за один одного. Обидві умови можуть бути викликані надмірною ультрафіолетовим випромінюванням, так що ви повинні виключити можливість раку шкіри Перш ніж досліджувати варіанти лікування.

Більшість людей дуже хотілося позбутися цих плям з косметичних причин.

як плями утворюють

Правильний медичний термін для віку або печінкові плями є сонячна lentigenes. Термін розкриває причину умова надмірного сонця ушкодження променів.

Одним з побічних ефектів впливу сонця є збільшення виробництва пігментів для захисту шкіри. Пігмент меланін, і викликає suntans що купальщики сонця прагнуть.

З віком люди, меланін не може розвиватися рівномірно на шкіру, і з’являється в концентрованому плями або пігментних плям. Плями не становлять ризику для здоров’я і безболісні, але вони непривабливі і зробити вас з’являються старше, ніж ви є насправді.

Деякі відбілюючі креми можуть відбілити шкіру навколо місця, і залишити вас з кільцем довкола світлого місця. Деякі люди також чутливі до інгредієнтів, і може розвиватися пухирі.

Якщо ви розробили пігментних плям, є багато варіантів, щоб позбутися від них безпечним. Більшість з цих методів лікування включають в себе видалення шари шкіри піддавати свіжу тканина, що не заплямованою.

варіанти лікування

Вік плями вам не зашкодить, але більшість людей, особливо жінок воліють бездоганну шкіру. Наступні процедури можуть вигнати плями від вашої шкіри.

• Хімічні пілінги є одним з найбільш поширених методів, використовуваних для видалення пігментних плям. Цей метод використовує слабкою кислотою, щоб видалити верхній шар шкіри, а також нових здорових шкіри виявлено. Процедура може не усувати плями в одній сесії; кілька хімічний пілінг може бути, необхідне для досягнення бездоганної шар шкіри.

• дермабразія видаляє верхній шар шкіри з обертається щіткою. Думайте про це, як наждачний папір техніку для особи-чарівна поняття. Перед чиста шкіра розкривається, буде струпів і почервоніння, але багато людей готові платити за чисту шкіру.

• Лазерна хірургія може видалити ваш вік плями з найменшою кількістю побічних ефектів, тому що руйнує клітини, які виробляють пігмент. Метод вимагає декілька процедур і коштує дуже дорого, і ви, можливо, доведеться чекати місяцями плями повністю зникають.

• рідкий азот використовується також у деяких випадках, заморожування поверхневий шар таким же чином, бородавок заморожені. Ця процедура руйнує ваш пігмент-продукують клітини, але це може призвести до необоротного рубцюванню, що може бути гірше, ніж плями.

• позабіржовий відбілюючі речовини можна використовувати для відбілювання шкіри плям, але є і серйозні ризики. Найпопулярнішими відбілюючі креми містять гідрохінон, але це спірне хімічні.

Дерматологи рекомендують продукт, але деякі вчені підозрюють, гідрохінон може викликати рак у лабораторних тварин. Європейський союз вже заборонили речовини. Інші продукти шкіри для видалення ваш вік плями можуть містити гліколева кислота або койевая кислота.

• Аптека варіанти, які можуть допомогти вам боротися збитку включає шкіру креми з ретиноїдами або похідні вітаміну А. Ці креми викликають дефоліації шкіри, скільки хімічного пілінгу або дермабразії процедури.

Актуальні третиноїн і адапален гель продуктів, які використовуються для лікування акне, але вони показують певні перспективи для поліпшення шкіри, пошкодженої ультрафіолетовими променями.

• Домашні засоби і продукти, що використовують природні інгредієнти можуть бути також недорогий і ефективний спосіб для зменшення або усунення пігментних плям.

будинку і природні засоби

Більшість страховка не поширюється на косметичні процедури, такі, як вік пляма видалення. Ці процедури можуть бути дуже дорогими, але є альтернативи ви можете спробувати, якщо ви не можете дозволити собі ціну хірургічного лікування.

Алое добре для багатьох проблем шкіри і може допомогти зникають плями віку природно. Яблучний оцет можна змішувати на дві частини на одну частину апельсинового соку і застосовується до області, в блокноті або тканини.

Жінки використовували для сколотин років, щоб поліпшити колір обличчя, а молочна кислота може допомогти зменшити появу пігментних плям. Кетамін має багато прихильників, і масло слід втирати в шкіру двічі на день. Прихильники цього методу запропонувати плями зникнуть протягом місяця.

Лимонний сік, стебла кульбаби, трави чорниці, і пюре з нуту припарки рекомендується багатьма людьми.

Деякі натуральні продукти використовують екзотичні інгредієнти, і вони могли б показати вам, як позбавитися від старіння плями без витрат багато грошей. Extrapone Nutgrass корінь освітлює шкіру природним шляхом інгібування виробництва меланіну. Екстракт кореня також можете заарештувати старіння шкіри і зменшує ластовинням.

Maracuja є екстракт з бразильської маракуї. Екстракт містить ліноленову кислоту, яка живить шкіру. Бабассу масло, одержуване з пальми заспокоює і зволожує шкіру.

Ви повинні уникати надмірного сонця, щоб запобігти передчасному старінню шкіри, пігментних плям, зморшок і раку шкіри. Як тільки Ви розвиваєте кров’янисті виділення на шкірі, Є безліч процедур ви можете спробувати.

Початок будь-якого режиму догляду за шкірою, очищаючи особа ніжні миючі засоби. Ваше обличчя повинно бути вільним від всіх слідів макіяжу перед використанням продукції. Продукти, які зникають плями природно в поєднанні з хитрою застосування косметики може бути кращим рішенням. Якщо ці дії не усувають проблему, більш радикальні процедури може бути судимий.

Якщо ви серйозно ставитеся до навчання, як позбутися від старіння плями легко і природно … Якщо ви хочете дізнатися кращий засіб для запобігання старіння плями … то ви знайшли потрібну людину. Я зроблю позбавлення від старіння плями легким і приємним для вас … І не нудно!

По-перше, натисніть на посилання нижче, щоб отримати потужну допомогу вам доведеться мати справу з вашою проблемою зараз. Це допоможе вам негайну активну допомогу вам зараз потрібно.

По-друге, подивіться навколо моєму сайті, існує цілий ряд інших ресурсів, щоб допомогти, у тому числі знову відкритих процедур, природні рішення і консультації, а також зроби сам планів дій, якщо ви віддаєте перевагу просто знати, як.

По-третє, з моїх порад ви можете мати пороку вільної шкіри і отримати собі назад у впевненість, знаючи, ви ще молоді, дивлячись, в той час як отримання доступу до енергії наповнили яскравими життя, яку ви заслуговуєте. Ви чули все це раніше … Я зрозумів. Але ми допомогли врятувати мільйони вже, і знаю всі «хитрощі», в книгу, щоб допомогти вам почувати себе краще, природно.

По-четверте, немає четвертим. Просто насолоджуйтеся ресурсів ми склали на вашу користь, вжити заходів, і використовувати ваші подвоєною енергією чого хочеш! Якщо ви не можете знайти рішення вашої проблеми прямо зараз … Я був би здивований, дивно!