Чотири причини, щоб розглянути питання про використання Invisalign

Якщо ви читали про те, що широко ваші альтернативи для зубів ‘вечір’ перекосу є проблеми, то ви повинні мати зустріти слово “Invisalign. Invisalign є рішенням вирівнювання зубів, який невидимий (звідси назва). Він служить тієї ж мети, як металеві брекети у нас завжди були, мінус помітності. Помітності усувається шляхом “суміщення”, що входять до складу системи Invisalign з прозорого матеріалу. Кінцевим результатом є рішення вирівнювання зубів, який практично невидимим для інших (якщо вони не трапляється, дуже гострими очима, і навмисно шукає його в рот). Випадковий спостерігач навряд чи помітить, і ви можете носити його протягом місяця, так як ваші зуби стають вирівняні, ні з ким не здогадається, що це таке, що ви намагаєтесь зробити.

Офіційна статистика продажів показує, що майже мільйон людей використовували Invisalign, і підрахунку голосів. І якщо проблеми вирівнювання зубів є чимось ви боретеся з того, що принаймні деякі чотири причини, чому Invisalign безумовно було б рішення, варто прислухатися.

1) Перша причина, чому ви повинні розглянути можливість використання Invisalign є естетичний фактор, як вже згадував: що при використанні Invisalign, це не буде очевидним для всіх і кожного, що ви намагаєтеся перебудувати ваші зуби. Це важливо, оскільки розглядається носіння брекетів (що було б неминуче, якщо ви вирішили носити традиційні металеві дужки) може зробити вас зустріти ‘досить марно »людини. Ви пам’ятаєте, що ми живемо в суспільстві, яке очікує від нас, щоб добре виглядати – поки не хоче бачити нас робити те, що може зробити нас добре виглядати. Носіння брекетів, як правило, переноситься дітьми і підлітками, але і у дорослих, вони дивляться на трохи не до місця.

Але істина полягає в тому, що є багато людей, які тільки приходять, щоб виявити їх вирівнювання зубів проблеми, коли вони вже дорослі (або люди, які приходять, щоб досягти фінансових коштів, щоб виправити такі проблеми в дорослому житті). У кожному разі, ідеального вирівнювання зубів не є постійним: наші зуби завжди випадання вирівнювання. Саме з цих, що ви, як дорослий, знайти себе в потребі модуля вирівнювання зубів, але прагне використовувати той, який не буде зрозуміло для всіх і кожного, щоб побачити: законопроект, який Invisalign підходить ідеально.

2) Іншою перевагою Инвизилайн, на відміну від фіксованої металеві скоби, полягає в тому, що Инвизилайн можуть бути видалені з порожнини рота, коли виникає необхідність (наприклад, під час прийому їжі). Це робить Invisalign набагато зручніше у використанні, і в той час як це може здатися невеликий питання теоретично, на практиці, воно має величезне значення.

3) Загалом, Invisalign набагато більш зручні для носіння, ніж металеві брекети теж, і це те, що ви повинні думати про, як добре.

4) І, нарешті, четверте перевага ви стоїте, щоб отримати те, що більш швидких результатів. З Invisalign використання, інвестиції часу, який може знадобитися для Вас, щоб принести свої зуби в ідеальне вирівнювання може бути між роком і півтора років. З традиційними металеві скоби, ви могли б дивитися в середньому, що є, більш-менш, три роки. У зв’язку з цим Инвизилайн стикається як є вдвічі ефективний за часом як традиційний металевої дужки.