Підготовка до вашої пластичної хірургії, що вам потрібно мати на увазі,

Бути реалістами про результати вашої пластичної хірургії є ключем до успіху. По-перше, у вас є, щоб підготуватися до консультації.

Що таке пластикова консультацію операції?

Перед тим, як отримати хірургії, більшість людей не розуміють, що консультація це все о. Консультація шанс для вас, щоб поговорити з пластичним хірургом про вашу роботу.

Вони можуть дивитися на вас і давати рекомендації про те, що робота повинна бути виконана. Супроводжуватиме вас в порядку і повідомимо вам про будь ризики, а також докладно пояснити, відновлювальний період після операції закінчена. Це ваш шанс, щоб задати питання і створенні вашого нового тіла або особи з лікарем.

перевірити хірурга

Ще більш важливо, консультації це шанс для вас, щоб перевірити пластичного хірурга. По-перше, переконайтеся, що вони ASPS ради сертифікованих. Це означає, що вони пройшли відповідну підготовку та отримали право досвідом для виконання пластичних операцій.

Ви ніколи не повинні навіть думати про йти під ніж людину, яка не сертифікований.

Лікар повинен пояснити все вам, щоб ви могли зрозуміти. Що дійсно важливо, ось те рівень комфорту. Якщо вони розпливчасті або не пояснюють повністю, ви повинні дивитися в іншому місці.

Вони повинні бути чесними і професійними, вони не повинні робити крок продажів, а просто пояснити, що вони можуть або не можуть зробити. Ви повинні бути абсолютно комфортно з лікарем, так що якщо є щось, що відрізняє Вас не по собі, ви повинні тримати магазинах.

Ви також можете поглянути на лікаря до і після фотографії. Це дозволить не тільки показати вам свої роботи, але дати вам уявлення про те, що ви можете очікувати з результатом.

питання ви повинні задати

– Запитайте про їх сертифікацію, якщо вони ще не сказав вам.

– Запитайте їх про анестетика, для деяких процедур вони будуть просто оніміння галузі отримання роботи, а для інших ви будете приспати. Більшість хірургів пропонують обидва варіанти, де це можливо.

– З’ясуйте, про їхній досвід. Вони повинні мати кілька років досвіду роблять саме процедури ви хочете зробити.

– Які ризики та ускладнення є? Запитайте їх, що найбільш частим ускладненням і як цього можна уникнути.

– Запитайте про відновному періоді. Це необхідно на інформацію інформацію. Ви повинні з’ясувати, скільки часу це займе і що вона буде включати. Це також гарна ідея, щоб запитати про біль і дискомфорту у вас можуть виникнути.

– Попросіть, щоб поговорити з колишніми пацієнтами або побачити їх схвалення. Колишній пацієнт, хто щасливий своєю роботою буде радий замовити слово для них.

– Хто буде виконувати післяопераційний догляд? У деяких випадках, лікар буде бачити Вас протягом всього періоду відновлення, але в інших ситуаціях вони пройдуть вас до хірурга в навчанні. Якщо це турбота про вас, з’ясувати тепер, хто це зробить.

Отримайте так багато деталь як можливо про фактичну процедури, так що ви будете знати, що відбувається. Найголовніше зрозуміти, що таке результат. Нереальні очікування пластичної хірургії є причиною номер один провал. Переконайтеся, що ви знаєте, що ви отримаєте від нього.