Hydroxatone – туз бренд від АМГ допомагає протистояти проблеми вашої шкіри

Якщо ви думали, що темні кола під очима і дрібні зморшки на обличчі є чимось, що вам доведеться жити з для іншої частини вашого життя, подумайте ще раз. Існує дивовижний продукт, доступних на ринку, які дійсно можуть видалити ці потворні чорні плями, що робить вашу шкіру виглядати здоровим і молодим і видаліть років з вашого обличчя. Ендрю Surwilo і Томас Шиплі, з-засновник і со-виконавчий директор Атлантичного узбережжя Media Group, і його блискуча команда створили новий революційний продукт прорив, Hydroxatone.

Штаб-квартира в Джерсі-Сіті, Нью-Джерсі, на узбережжі Атлантичного океану Media Group, або АМГ, є провідним розробником інноваційних оздоровчих та косметичних продуктів, спрямованих на надання допомоги для шкіри і краси питань, що стоять перед старінням покоління бебі-бумерів в Америці. Унікальна рекламна стратегія, яка використовує всі засоби масової інформації для активного і послідовного просування допомогла імпульс продукту посилення і зачіпає життя тисячам американців.
Дрю Surwilo і генеральних директорів Томас Шіплі успішно запустили і розвинені компанії, яка спрямована на створення інноваційних та корисних продуктів, які виявилися надзвичайно вигідним для демографічного Америки. Компанія має клієнт-орієнтований підхід, який допоміг команді фахівців, пов’язаних з організацією створити ряд доморощених брендів, які тісно пов’язують з поколінням бебі-бумерів, задовольняють їх потребу шукати витончені і красиві, незважаючи на їх вік.

Hydroxatone є найбільшою і найуспішнішою марки АМГ, заробляючи дохід близько $ 130 млн для компанії протягом короткого періоду його введення. АМГ зараз 29 найбільш швидкозростаючих споживчих продуктів компанії в США відповідно до престижними 500 Inc список успішністю. Це стало можливим завдяки інноваційній продукції і маркетингових стратегій прийнятих блискуча команда в АМГ, а також провідні з фронту неприборканий дует Дрю Surwilo і Томас Шиплі.

Hydroxatone перевершив відомих брендів в центрі краси та здоров’я промисловості, щоб стати самим ефірі телевізійної реклами в цьому сегменті. Зараз вони знаходяться в тій же лізі, Burger King і Verizon і займають одне з перших 15 рекламованих продуктів у США ефективність продукту можна перевірити той факт, що 92% користувачів Hydroxatone говорять, що вони рекомендували б продукт друг, за даними незалежного дослідження. Масивний 83% від покупки виходити від постійних клієнтів. Hydroxatone AM / PM омолоджуючу лікування було продано понад 5 мільйонів одиниць, велике досягнення для продукту, який був у роздрібному ринку всього близько 5 років.

Команда експертів у ACMG ефективно поєднати переваги науки, краса, харчування та освіта для створення Hydroxatone лінію продуктів по догляду за шкірою розкоші щоб допомогти вам впоратися з вашими проблемами шкіри, незалежно від вашого віку. Прихильність атлантичного узбережжя Media Group для створення по догляду за шкірою діапазону, яка допомагає жінкам виглядати молодше, розумніше, і гарніше працював, судячи з невпинної прогресу, що продукти продовжують вносити в ринках США.