як отримати кращий ефект відбілювання зубів всього за 10 днів

Білі зуби протягом 10 днів, які можуть тривати протягом 18 місяців-це звучить занадто добре, щоб бути правдою, але це стало можливим завдяки інноваційній відбілювання зубів називається Crest Whitestrips Premium Plus. За допомогою цього продукту ви обов’язково отримаєте професійну але доступне відбілювання зубів в комфорті вашого власного будинку.

Premium Plus являє собою набір інтенсивних смуг відбілювання Crest виробництва, провідний бренд стоматологічної продукції охорони здоров’я. Більш-позабіржовому відбілювання зубів продукт, вироблений Хрест, Crest Whitestrips Premium Plus ідеально підходить для людей, на ходу, тому що це може бути зручно використовувати в будь-якому місці. Premium Plus поставляється в невеликий синій пластиковий контейнер, який поміщається в кишені. Всередині контейнера являє собою набір з 40 індивідуально упаковані смужки: 20 смужки призначені для верхніх зубів, а інший 20 смужки для нижніх зубів.

Цей Хрест продукт дуже простий у використанні. Ви просто повинні носити одну смугу на ваш верхні зуби і іншу смугу на ваш нижні зуби два рази на день в будь-який час. Під час носіння Crest Whitestrips Premium Plus смуги, ви повинні уникати сну, їжі, пиття чи куріння. Таким чином, ви можете отримати кращий ефект відбілювання з цього продукту SMART. Peel видаляє через 30 хвилин. Робіть це обережно, щоб зберегти гелю від контакту з яснами або пальцями. Коли гелю стосується ваших ясен або пальцями, ви можете відчувати себе трохи пекучий біль. Тим не менш, дискомфорт, як правило, терпимо, так що вам нема чого турбуватися.

Crest Whitestrips Premium Plus містить 10 відсотків перекису водню, яка є відносно висока кількість порівняно з іншими більш-позабіржовому відбілювання зубів продукти. Така висока концентрація відбілювання робить Premium Plus більш ефективна, ніж інші товари з лінії Crest Whitestrips.

Premium Plus поставляється з 60-денний гарантією, яка показує, наскільки впевнено Хрест знаходиться в якість продукту вона пропонує на ринку.

Маючи блискучий білий посмішка не повинна бути дорогою, і Crest Whitestrips Premium Plus ставить своєю метою довести саме це.