як запобігти вугри

Маючи вугри незручно, особливо, коли ви помітите, що люди завжди дивилися на них. Як позбутися вугрів може бути клопоту і розчарувань. Отже, що я збираюся зробити, це поділитися з вами деякими домашні засоби, щоб позбутися від вугрів.

Чорноголових є хронічним захворюванням шкіри, яке викликає роздратування стеки для людей. Це сталося у зв’язку з декількома основними причинами, такими як жахлива рівня життя, токсичні відходи, сміття, зараженою водою, промислові хімікати, генетика, переїдання, брак харчування, вгодованість, і пісок, і т.д. У ці дні, дорослі невпинно страждають від вугрі по всьому світу. Підлітки не звертаючи особливої ​​уваги на лікуванні вугрів.

Підлітків часто жертвою вугри та інші шкірні захворювання. Деякі дорослі, як відомо, щоб отримати вугри, а також. Так як вугри, як правило, процвітають в місцях, які не надто чистий, це не має значення, хто отримує його так довго, як ви знаєте, що кращий спосіб позбутися від нього, щоб зберегти себе в чистоті в усі час. Як позбутися від вугрів у домашніх умовах спеціально добре знати, так як ви дійсно не хочете, щоб люди бачили великі вугри на носі.

Угри, як правило, викликані змінами в шкірі будівництві – волосяних одиниць. Це Найбільш поширеними серед дорослих приблизно на 85% по всьому світу. Тим не менш, є деякі методи, як позбутися вугрів. До них належать такі:

1. Вимийте обличчя двічі на день. Будьте обережні, щоб не надводному хоча, тому що це може бути погано для вашої шкіри.

2. Коли ви приймаєте душ, зробити кімнату парою.

3. Зверніть увагу на речі, які зазвичай стосуються вашого обличчя. Не використовуйте те ж саме рушник мити мити обличчя більше декількох днів.

4. Вітамін Е капсули. Якщо ви страждаєте від хронічної вугри, приймати капсули вітаміну Е щодня протягом місяця.

5. Використання сорбіт або гліцеринове мило є одним із способів позбавитися від вугрів.

6. Інше домашнє засіб, щоб позбутися вугрів є питна вода.

7. Деякі інші засоби, щоб позбутися вугрів шкіри включає в себе використання кремів і скрабів, більш-рецепта лікування, «чорна смуги”.

8. Застосовувати поєднання рожевою водою і сандалового дерева на вугрів. Ваші вугри будуть видалені негайно.

9. Завжди слідувати справедливої ​​моделі харчування, які повинні бути складається з свіжий новий овочі, фрукти, молоко, боби, горіхи, соки, і т.д.

10. У ці дні, лазерна шліфовка вимірюється одним з найбільш успішних методів для того, щоб позбутися від вугрів.

11. Хімічний пілінг використовується замість машин. За допомогою такого методу, ви можете легко позбутися вугрів швидко.

12. Діодні лазери можуть миттєво позбутися сальних залоз в дермі, великі внутрішні шари шкіри, позбавленої пошкодження зовнішній шар шкіри.

13. використовувати продукти з перекисом бензоїлу.

14. Використовувати маски або масла абсорбуючого паперу.

Тепер ви знаєте, як позбутися вугрів. Ці великі профілактичні процедури і допоможуть вам на вашому шляху.