чи є альтернативні ліпосакції

Ліпосакція вважається відносно безпечною процедурою, однак, є багато причин, чому людина може шукати альтернативні ліпосакції, а не проходять косметичної хірургії. Якщо ви не знайомі з ідеєю операції, якщо ви знаходитесь на ліки або медичний стан, що б запобігти вас від необхідності косметичної хірургії, або якщо ви думаєте, що вартість ліпосакції може бути занадто велика, тобто альтернативи для ліпосакції Вас розглянути.

Лікувальні та косметичні дослідження та технології постійно надають нові методи неінвазивної тіло скульптури без необхідності хірургічного втручання. Багато з цих альтернатив досягти сприятливих результатів без можливих побічних ефектів ліпосакції.

зміцнюючий крем

Є кілька кремів на ринку стверджують, що поліпшення стійкості і текстуру шкіри. Багато хто з них, спрямовані на скорочення целюліту і розтяжок. Креми, що містять амінофілін іноді стверджують своїм користувачам зменшити жирові відкладення, але немає ніяких наукових доказів на підтримку такого, і претензії не зроблено маркетологів продукції.

Lipodissolve

Це одна з новітніх технологій в безопераційної ліпосакції. Розроблений в Європі в косметичних цілях, в даний час використовуються в деяких частинах Європи як альтернативний ліпосакції. Lipodissolve припускає введення комбінації лікарських засобів і ферментів безпосередньо в жир, який викликає жир повинен бути розчинений і видалений через сечу організму. Європейські розробники техніки зробили висновок, що Lipodissolve є безпечним методом для усунення локальних жирових відкладень.

мезотерапія

Цей метод, відомий також як ліпоскульптура, може забезпечити відмінні результати для тих, хто шукає неінвазивної, безопераційної ліпосакції альтернатива. Mesotherapy включає в себе невеликий ін’єкції поєднання натуральних рослинних екстрактів, лікарських препаратів і амінокислот в проблемних областях, щоб розчинити жир. Жир потім виводяться з організму з іншими відходами. Процедура відносно безболісно і не вимагає анестезії. Там немає часу на відновлення, пов’язані з мезотерапії.

Дієта та фізичні вправи

Поліпшення дієту і отримувати більше займатися спортом і раніше кращий і безпечний спосіб схуднути і змінити зовнішній вигляд тіла. Пам’ятайте, що ліпосакція не є методом втрати ваги – це процедура, форму тіла. В якості альтернативи на будь-який з вищевказаних процедур і лікування, навчитися приймати форму тіла, як це і навчитися одягатися таким чином, щоб ваше тіло применшує розміри.

Будь-який з цих методів може бути прийнятною альтернативою ліпосакції, проте, це завжди бажано звернутися за професійною порадою перед початком будь-якого лікування.