посічені кінчики волосся – позбутися посічених кінчиків

SOS волосся або волосся, що січеться є проблемою дитини житті кожної жінки. Defination посічених кінців, коли захисна кутикула були вирізані з кінчиків волосся. Сухе і ламке особливо підозрюємо розвивати посічених кінчиків. Основні причини січеться волосся є надмірне висихання або жорсткою щіткою.

Видалення кутикули волоса є постійним і не можуть бути замінені. Кінці зазвичай розділяється на дві або більше ниток, і від двох до трьох сантиметрів у довжину. Єдине реальне лікування відсікання розрізним ворсом.

Але ви не обов’язково повинні піти в салон щотижня, щоб зберегти ваші посічені кінчики під контролем. У шістдесятих і сімдесятих років, жінки використовували, щоб спалити їх посічені кінчики самі! Ой! Я впевнений, ви погодитеся, що це трохи надмірним.

Інші, ніж поїздка до стиліста, що ви можете зробити, щоб видалити посічені кінці. Вгадайте, що ви можете зробити це самостійно. Це правильно! Отримати ці ножиці і обрізати ці посічені кінчики прямо з вашого волосся.

Ті суперзірок і моделей не поспішайте, щоб відрізати своє волосся між тими, дорогі поїздки салоні. Наташа, Жизель, і Лія деякі з супермоделей які урізати свої власні замки. Няні для зірок заявили, що це нормально для людей, щоб урізати їх волосся, як тільки вони знають, що це неправильно. Цілий стрижка можлива, але не для тих, без мужності, щоб робити це самостійно.

Ті люди, які задоволені своїм волоссям і хочуть тільки обробку найкраще підходять для цього безпосередньо повторного стилі. Зробити в собі стрижку. Якщо ви погано знайомі з цим, дозволяють фахівцям, щоб зробити роботу.

Видалення посічених кінчиків:

Візьміть невеликі пасма волосся і акуратно скрутіть їх в ніжний рух вниз. Будь посічених кінчиків автоматично стирчать. Акуратно відрізати в поворот з гострими ножицями. Чи не прорватися прямо через, просто нарізати товщиною, щоб видалити пошкоджену кутикулу і дати природний шаруватий ефект.

Будьте обережні, щоб скоротити приблизно така ж кількість від кожної твіст. Пам’ятайте, що іноді найпростішим, і найменш дорогий, ідеї є кращими. Так отримаєте обрізки волосся!