метросексуал індійських чоловіків – справедливий і красивий або темні і міцні

Давайте вирішувати її, метросексуал чоловік приїхав, і жінки не мають вибору, крім як жити з цією зміною. Метросексуал чоловіків можна знайти майже скрізь, наприклад, для хлопець по сусідству або навіть ваш коханий чоловік актор або знаменитості. Чоловіки, здається, знайшли щось нове, щоб одержимі о. Його не тільки швидкі машини і швидка життя, що вони люблять більше, чоловіки тепер, здається, зверхньо салони, робити маски для обличчя, депіляція і навіть їх Зростаюча волосся на грудях!

Жінки в Індії, ймовірно, як ідея мати чисті голені і чисті грудей людини, адже вона дає враження, що чиста. Метросексуал чоловіків на відміну від своїх колег раніше міцний дуже різні, і дають високий відношенню до їх зовнішності. Крім підтримки свого тіла вони не заперечуватимуть полірування та очищення обличчя. Якщо вам пощастило відкрити бік вашого чоловіка у ванній кімнаті шафа, не дивуйтеся, щоб знайти косметику, креми і т.д., які складаються і списку більше, ніж ваша. Хороша новина для метросексуал чоловіків, що жінки в Індії прийняли зміни, а деякі з них навіть включений преференції від міцної чоловічий погляд.

Жінки були дуже прийнятні для цих змін, однак це вразило нас сюрпризом, якщо ви знайдете стеки одеколон, духи і креми, коли ви входите в ваш друг або навіть ваш номер братів. Проте особисто я не хотів би, щоб мій чоловік виглядати краще і squeakier чисті, ніж я. Я віддаю перевагу залишатися попереду проти мого людини, коли мова йде про красу, косметиці і загальний вигляд. Краса завжди був територією жінки, а чоловіки вдалося лише зробити крок в ньому. Уявіть собі, що станеться, якщо вони перейшли зі штанів, щоб спідниці … (скористалися ідеєю! Навіщо жінці потрібен чоловік, щоб увійти в її туфлі?)

Я особисто не вважаю мій чоловік сексуально, якщо він обливає себе в кремах і slathers на велику кількість парфумерії для чоловіків. Мені все ще подобається міцний вид, мужній образ, я навіть не заперечую волосся на грудях. Більшість жінок, як я все ще люблю наших чоловіків з сільською виглядає щелепи, які є міцними, добре волохаті груди і м’язи достатку. Ми не хочемо, насолода для очей, але волів би бути очей цукерки. Жінки хочуть, щоб чоловіки, які шукають сильних і величезні плечі, що вони можуть відкинутися на. Метросексуал чоловік або баба людина зір тільки дасть відчуття, що вони потребують їх жінкам боротися і захищати їх. Жінки насправді не хочу цього!

Що ми, жінки, може бути радісним про те, що міцний вид людина ніколи не вимре. Хороша новина в тому, що є величезні перетворення в метросексуалів, як ніби вони читати наші думки. Хоча вони знаходяться в для чистого погляду, вони все ще зберігають стерню і розпатланим волоссям, ах, так м’язи теж! Я тихо, як новий стиль, який вони прийняли, а не метросексуал більш роздутими погляд.