медичних спа-центру та процедури, щоб відновити і омолодити тіло і розум

Медичні курорти є велике злиття популярних неінвазивних косметичних процедур з хірургії та традиційних послуг спа-релаксації. Вони можуть бути ефективним способом вийти з офісу і повернутися виглядати і відчувати себе молодою і свіжою.

Медико-курорти пропонують безліч медичних процедур

На відміну від традиційних курортів, які просто пропонують масаж і інші процедури релаксації, медичний пропонує всі види в і процедур по догляду за обличчям благоустрою. Наприклад, типовий спа може запропонувати лазерний хімічний пілінг, мікродермабразія, ін’єкції ботокса, як і лазерне лікування, як фотодинамічна терапія та IPL (інтенсивний імпульсний світло) лікування.

Крім того, деякі курорти можуть включати послуги з іншої частини тіла як лазерна епіляція та голковколювання. Ви можете навіть знайти такі речі, як вітамін С і гліколевої пілінг для обличчя і тіла. Якщо ви шукаєте відчуття традиційних спа-центр, ви повинні знати, що багато медичних курорти мають набагато більш клінічних почуття, зосередившись на процедурах, а не на все тіло омолодження.

Тим не менш, є багато лікувально-курортів, які пропонують краще з обох світів, в тому числі увагу до деталей, як важливо релаксації, як кольори на стіні, ви просто повинні зробити свою домашню роботу, щоб знайти правильний вибір для ваших потреб.

знаєте, чого хочете, перш ніж іти

Ніхто не спа-салон буде пропонувати кожну послугу на ринку, так що кожен буде рекламувати переваги точні процедури вони пропонують. Це нормально, за винятком того, що якщо ви один впевнені, що процедури ви шукаєте або одна з яких дійсно краще для вас, ви можете бути умовив поїхати з будь-якої машини, яка має клініку.

Кращий план є дослідження різних косметичної процедури, перш ніж вибрати Medical Spa. Визначити, що це про вашої шкіри обличчя ви хочете змінити (це може бути що завгодно від почервоніння, прищі, коричневі або вікові плями, червоні капіляри, пігмент або нерівною шкірі) і потім вказати, що спа-процедури, які найбільш ефективні в усуненні, що конкретні проблеми.

Знайти спа-центр з кваліфікованим лікарем на місці

Хоча закони в більшості штатів вимагають лікаря для спостереження за процедури, що виконуються в медичному спа, часто буває, що лікар не на місці, щоб спостерігати з дня на день операції. Там було багато в новинах останнім про неінвазивних косметичних процедур по хірургії пішла наперекосяк після того, як люди пішли на неліцензовані, непідготовлені “професіоналів” для їх ін’єкції та інші процедури.

З метою забезпечення безпеки ваших процедур переконайтеся, що ви звернетеся до будь-якого Medical Spa, перш ніж руки про сертифікати і ліцензії своїх співробітників, а також, якщо лікар головуючий на руку, і бере участь в повсякденній діяльності лікувально-спа.

Хороший медичний спа може запропонувати ідеальний баланс між день освіження і релаксації і медичні переваги сучасних шкірою та косметичні процедури для тіла. З невеликим дослідженням і ходити по магазинах навколо, ви можете знайти той, який добре підходить для косметичної хірургії потреб, а також ваші естетичні вимоги.