дізнатися все про індивідуальні комбінації ін’єкцій

Якщо ви шукаєте спосіб розслабитися зморшок у верхній особа, лоб, або навколо очей, ботокс, ймовірно, один з ваших кращих варіантів. Це денервірующій агент допомагає запобігти або послабити м’язові скорочення, у Вашій особі, які викликають мімічні зморшки, складки і зморшки. Тому, якщо він зупиняє скорочення м’язів, він буде зупинити або запобігти зморшок від формування. Ботокс отримав схвалення від FDA в 2002 році і з того часу, було розглядати як зморшок зниження диво. Багато людей використовують ботокс як превентивний захід для підтримки їхньої молодості тонус шкіри.

Широке використання ботокса, а тому, що він може бути застосований в кабінеті лікаря в такий короткий проміжок часу, дозволила йому вважатися високу якість Тип косметики. Пацієнти, як правило, в захваті від негайних результатів тільки першого лікування і добре, що з плином часу, ці ж пацієнти отримують ще щасливішим. Багато лікарів приписують цієї причини того, що з плином часу, з’єднань Botox в ефективності. Вертикальні лінії між лобом – лінії похмурого погляду, наприклад, виключаються і понаднормових, поява в лоб стає більш гладкою і молодою.

У косметичній промисловості стає більш складною, існує ряд ін’єкцій даний час на ринку весь час. Останнє процедур на косметичному ландшафт адаптації різних ін’єкцій, які включають процедури ботокса, гіалуронової наповнювачі, Рестилайн, Captique і CosmoDerm. Важливо, що ви знаєте, який тип поліпшення, які ви хотіли б бачити на вашому обличчі. Як тільки ви визначите конкретні зміни у вашій особі, обговорити їх на довжину з вашим лікарем. Кваліфікований професіонал зможе сказати вам, що налаштування працюють краще всього на ваш особовий структури та її основні м’язи і тканини. Botox є лише одним з багатьох типів наповнювача лінії або зморшки. Отже, якщо ви турбуєтеся про свій ліній насупившись, ваш лікар може розслабити їх за допомогою ботокса, але це не зупиняє прямо там. Часто складки можна було б залишити позаду, так що виправити цю складку, лікар може використовувати гіалуронову кислоту, таку як Restylance підняти цю складку.

Якщо ви хочете оплатити деякі особливу увагу на ваші губи, Captique є відмінним вибором для підвищення повноти губ і CosmoDerm є корисним, допомагаючи по-новому визначити межі ваших губ. Можливо, ви помітили, що ваші щоки не як повна або пухкі, як це було раніше. Якщо ви бажаєте деяке підвищення в цій області, Sculptra може бути використана, щоб допомогти відновити повноту. Коли ваші щоки області стає повніше, можливо, також буде потрібно для вирішення ваших під очима області. Ваш лікар може запропонувати Restylance, щоб допомогти зняти від мішків під очима.

Попросіть вашого лікаря ряд питань про налаштуваннях і що буде працювати краще для вашої структури особи. Ваш лікар повинен бути фахівцем в ін’єкційних різних варіантів наповнювача. Важливо, щоб ви знали, що ін’єкції ніколи не повинні бути змішані разом лікарем, а кожній ін’єкції слід робити самостійно протягом одного сеансу лікування.