це ваш раціон появи зморшок

Старіння є природним послідовність життя, але багато хто з нас не може протистояти їй, витончено. Сірий волосся, в’ялість шкіри і потворні зморшки продуктами процесу старіння. Кожен з нас ненавидить зморшок і шкода, що вони ніколи б не статися, але старіння і зморшкуватою шкіри неминучі. Як відчайдушний, як це звучить Існують доступні рішення відкласти появу старіння і зморшок.

Які зморшки?

Зморшки відносяться до тих тонким і збільшилася ліній, які з’являються на більш м’якої частини нашого тіла, як обличчя, шию і руки, що призводить до в’ялості шкіри через зниження еластичності шкіри.

Ви сприйнятливі до зморшок?

Поряд з природний процес старіння, дії сонця, вітру та елементами навколишнього середовища може призвести до появи зморшок у багатьох людей старше певного віку. Але є й інші, які більш схильні до нападу зморшки в ранньому віці через генетичних факторів, способу життя і поведінкових виборів. Людини в результаті впливу УФ-випромінювання сонячного світла, або через свою професії або місця проживання, а також завзятим курцям особливо схильні до раннього розвитку зморшок.

Особи з легкою комбінацій відчувають передчасну появу зморшок, а ті, темний колір шкіри, менш схильні до їх розвитку. Через велику присутності меланіну, шкури останньої групи страждають зниженим рівнем проникнення ультрафіолетових променів від сонячного світла. Швидка втрата ваги протягом короткого проміжку часу і викликає розвиток зморшок через втрату жирових клітин.

Вільні радикали і поява зморшок

Вільних радикалів вважається одним з найбільш важливих джерел пошкодження шкіри і поява зморшок. Ці вільні радикали сильно шкодить шкірі, руйнуючи структури підтримкою скінів. Вони зменшують еластичність шкіри і пружність шкіри втрачається, і процес старіння настає

Антиоксиданти призначені для зменшення пошкоджень, викликаних вільними радикалами. Коли антиоксидантного захисту недостатньо в нашому організмі, вільні радикали викликають ушкодження. Діяльність вільних радикалів можна нейтралізувати антиоксидантами через рясне вітамінами А, С і Е, бета-каротин, селен, цинк і багато іншого.

Таким чином, споживаючи продукти харчування та вітаміни багаті антиоксидантами і за рахунок застосування по догляду за шкірою, багаті антиоксидантами, ви можете зупинити процес складок шкіри.

Як боротися зі зморшками

ПРИМІТКА: Завжди консультуйтеся зі своїм лікарем ще до реалізації будь-яких нових дієт, терапії та / або здійснення будь-яких режим догляду за шкірою або процедур, особливо якщо у вас вже є шкірні захворювання і / або схильних до висипу і / або у вас чутлива шкіра і / або алергія певних інгредієнтів, які можуть бути включені в будь-якої композиції по догляду за шкірою або алергія на будь-який компонент природного або синтетичного які можуть бути згадані.

Існує кілька способів боротьби з небажаними зморшками і складками на шкірі.

Як згадувалося вище, кремів і лосьйонів, багаті антиоксидантами, вітамін А і ретинол виробляти більше результатів у приховування зморшок ліній. Крім того, добавки особливо багаті вітаміном Е і вітамін С чудово працює в поверненні деяких втратив пружність шкіри. Вітамін К (обережно, якщо ви приймаєте препарати для розрідження крові) також широко використовується в лікуванні зморшок. Крім того, замісна гормональна терапія допомагає відновити здоров’я шкіри у жінок в постменопаузі.

Поради профілактики зморшок
Профілактика краще, ніж лікування.
– Використовуйте лосьйони НД блоку кожен раз, коли ви виходите на сонце.
– Носити сонцезахисні окуляри і використовувати парасольку або носити капелюх.
– Одягати захисний одяг.
– Їжте багато багатих антиоксидантами фруктів і овочів.