інформацію про Кріль нафти

З віком наш організм діють по-різному, і наш спосіб життя змінюється відповідним чином. Ми ніколи не в змозі робити те, що ми звикли робити і наші органи не реагують таким же чином. Додатки ринку це великий бізнес через старіння органів. Є багато різних типів добавок, які доступні, щоб допомогти з захворюваннями, які можуть розвиватися, оскільки ми старіємо. Одним з таких доповнень є масло криля. Ця стаття досліджує використання продукту та іншу інформацію.

Креветок ракоподібних, як називається криль є джерелом нафти. Омега-3 жирні кислоти, в достатку в криля. Жирні кислоти містяться в олії присутні також у риб’ячому жирі. Масло складається з безлічі корисних інгредієнтів від астаксантин, який є потужним антиоксидантом, на вітамін А і вітамін Е. потенції антиоксидант в олії дозволяє, щоб він був стабільним.

Кріль дрібні ракоподібні креветки, які можна знайти в океанах світу. Північний Льодовитий океан є домом для різних криля, який користується популярністю у виготовленні олії. Кити істот, риб та інших морських тварин використовувати ці в якості основного джерела живлення. Вони відомі як поновлюване джерело їжі, тому що вони знаходяться в такому достатку.

ЕПК і ДГК, важливі омега-3 жирних кислот, як правило, містяться в олії криля. Ці жирні кислоти, як правило, міститься в риб’ячому жирі. Антиоксиданти, вітамін А і вітамін Е, все що містяться в олії криля. Антарктичний регіон є відносно вільною від важких металів та інших забруднюючих речовин, таких, як ПХД.

Люди, які, як відомо, алергія на молюсків не повинні приймати масло. Те ж саме, якщо у вас є відомі розлади згортання крові, або приймають антикоагулянти. Використання масла є безпечним і не існує ніяких шкідливих побічних ефектів, які були приписані з його використанням. Масло може тривати до 2-х років. Заходи безпеки повинні бути прийняті, щоб не помістити його в холодних місцях, таких як холодильник або морозильні камери. Причиною цього є те, що при температурах вище 100 градусів або ті, які нижчі, ніж 50, як правило, знижує ефективність фосфоліпідів, які містяться в олії.