як можна допомогти в кремах проти старіння битви

Термін космецевтичної, як смішно, як вона виглядає, має бути добре відомо зараз, але це не так. Багато людей ніколи не чули слово, яке було придумано в 1984 році. Це поєднання слів косметичних та фармацевтичних препаратів; слово було введено, щоб дати посилання на агентів, які були розроблені з використанням різних ліків, але продаються в косметичних формі. Здається, що це було у відповідь на різні маркетингові виверти, що стосуються нового покоління догляду за шкірою.

Ця категорія продукції по догляду за шкірою не є нерегульованим і має набір стандартів для претензій з боку виробників широкого спектру продуктів, доступних сьогодні. Через розмаїття продукції і пропонованих претензій, багато людей плутають, коли вони крок в магазинах і ходити по косметичних проходів (або до прилавка косметики). Відсутність регулювання також означає, що дерматологічні хірурги (шкіра хірурги) стикаються з питаннями про те, щоб пацієнти використовують продукти чи ні, може чи не може поліпшити процес загоєння. У деяких випадках вони фактично гальмували процес.

Отже, чому б дерматологічних хірургів вирішите використовувати ці продукти в своїй практиці? Відповідь досить проста. Пацієнти вигоду від психологічного розвантаження у них є, знаючи, що вони використовують продукт після операції, що їх лікар рекомендував. Це не означає, що тільки космецевтіки рекомендується покласти ваш розум в спокої. Багато разів лікар знаходить продукт, який дійсно приносить користь пацієнту, і він знає, що це буде мати відмінне вплив на шкіру в пост догляду хірургії.

Навіть якщо продукт не має основних факторів, допомагаючи лікувати, стан пацієнта має важливу роль у процесі загоєння. У цих випадках, продукт насправді працює так само, як плацебо в клінічних дослідженнях. Пацієнт вважає, що продукт дасть їм великі переваги, що робить їх більш щасливими і більш невимушено про їх недавньої операції. Отримані гарні емоції тримати рівень стресу вниз і тіло може краще до самовідновлення.

Отже, як же все це має відношення до боротьби зі старінням техніки? Насправді, якщо ви не розглядаєте хірургії в якості опції для Вашій боротьбі проти старіння, ви не можете бути порушено багато. Однак, якщо ви є кандидатом на пластичній хірургії, ви, ймовірно, виявите, що ваш лікар призначає косметичного догляду за шкірою для вас використовувати після операції.

На жаль, якщо ваш лікар не хоче бути зовсім чесним з вами про реальних результатів від продуктів, ви ніколи не можете знати, чи є режим догляду за шкірою він рекомендує насправді має хороший послужний список для допомоги у зціленні. Cosmeceuticals може бути також передбачені для пацієнтів, які не мають хірургії. У цих випадках вони, як правило, призначають як анти-старіння режиму і можна очікувати, що у них є непоганий послужний список для цього. Небагато лікарі збираються призначати продукт, який повинен допомогти вашому обличчю виглядати молодше, якщо вони не знають, що це дійсно допомагає.

Деякі речі, які були зареєстровані пацієнтами та дерматологічних хірургів, які впливають на появу на старіння шкіри, роблячи її молодше, є: зниження світло зморшок і тонких ліній, освітлення сонячними плямами, зменшуючи появу деяких шрамів, і загоєнню ран. Вітамін С, здається, добре при лікуванні пошкодженої сонцем шкіри та актуальні цинку, як правило, допомогти процесу загоєння.

Все це підпадає під анти старіння парасольку, коли справа доходить до догляду за шкірою, і всі вони бажають люди, які намагаються зберегти свою шкіру молодою дивлячись, як вони можуть.

Cosmeceuticals який, за повідомленнями, деякі з цих ефектів є: гліколевої кислотою (яку ви можете отримати в домашній підготовці використанням молока і цукру в якості інгредієнта), гідро-хінін (який доступний в обох, як на позабіржовому продуктів і в якості рецепта продукту ), екстракт солодкового кореня (які ви можете додати в домашні продукти), мелатонін, ретинол продуктів, актуальних Амід нікотинової кислоти (яка є вітамін B3 у форму, яку нанесіть на шкіру) і вітамін С (який ви додаєте в домашні продукти, коли ви використовуєте різні фрукти, особливо цитрусові).