як знайти кращий зволожуючий крем для дуже сухої шкіри

Ніколи не замислювалися, яким чином речовина, званого кератином допомагає здоровою шкірою, щоб зберегти її природний рівень вологи? Більшість продуктів по догляду за шкірою містять гідролізований кератин, але не продукт, який кваліфікується як кращий зволожуючий крем для дуже сухої шкіри. Кращий зволожувач шкіри відрізняється від будь-якої попередньої зволожуючі креми. Цей продукт містить кератин, який зазнав процес, відомий як розчинення.

Чому це повинно мати значення те, що процес був використаний для додавання кератин для продуктів по догляду за шкірою? Як білок, який виявляється у всьому тілі, не повинно будь-якого типу кератину підвищення структурний склад клітин шкіри? Чому один конкретний метод для обробки кератину дозволити певний продукт по догляду за шкірою бути кращим зволожувач для дуже сухої шкіри?

Кожен шукає кращий зволожувач шкіри необхідно зрозуміти, як кератин функції в шкірі. Не всі кератину відображає здатність зволожувати шкіру. Тільки те, що називається “функціональний кератин” має можливість. Чи існують продукти догляду за шкірою, які містять функціональні кератину? Так, є такі продукти.

Функціональні Кератин є ключовим інгредієнтом в природна речовина, речовина, яке було витягнуто з вовни овець Нової Зеландії. Виробники місці цієї речовини через процес, відомий як розчинення, перед додаванням його в унікальний продукт для лікування сухої шкіри проблеми. Цей процес, на відміну від hydrolization, дозволяє кератину бути легко доступні на шкіру.

У минулому, виробники продуктів по догляду за шкірою отримані кератину від копита, роги і пір’я різних тварин. Для того щоб витягти кератин від тих частин тварин, виробники було піддати кератин до високих температур і до кислоти. Після проходження такого лікування кератину в кінцевий продукт по догляду за шкірою не залишаються повністю доступними для шкіри.

Сьогодні, однак, новий метод для вилучення кератином дозволило отримати виробляє кератин з вовни овець Нової Зеландії. Цей новий процес дозволяє витягнутого кератин, щоб стати частиною біологічно активних полімерів. Такі полімери зробити його легким для клітин шкіри, щоб отримати доступ до зволожуючими якостями кератину.

Насправді люди, які використовували продукт по догляду за шкірою з цим новим типом кератину назвали його «рідким шкіри.” Вони бачили, як з перших рук, наскільки ефективно, що кератин може зцілити сухої шкіри. Вони підтримують будь-які зусилля, щоб оголосити продукт з цим новим типом кератину, щоб бути “кращий зволожуючий крем для дуже сухої шкіри.”

Наукові дослідження резервного усі ціни на кращий зволожувач шкіри. Наукові дослідження показали, що, коли кератин зроблений повністю доступні для шкіри, то вона стимулює вироблення нових клітин шкіри. Це забезпечує шкіру важливими мінералами-цинку і міді. Коли шкіра містить достатню кількість таких корисних копалин, то він має більше можливостей до самовідновлення.

Чи варто дивуватися, що так багато, хто провів більшу частину свого життя намагаються зцілити сухі і зносу від тертя шкіри вітали цей новий, запатентований процес? Вони цінують той факт, що, у зв’язку з цим новим процесом, в даний час допомогу по догляду за шкірою, який дозволяє задіяти в природну, зволожуючі функції кератину.