яким Голлівуду покриття прищі

акне можна знайти досить часто в підлітків, майже 80% молодих жінок і чоловіків, що мають прищі і половина з них приходять в таких формах, які вимагають професійного лікування. Підлітки страждають від прищів через гормонів андрогенів, які збільшують секрецію сальних залоз шкіри і може бути знайдений у високих концентраціях у крові.

Але підлітки не тільки ті, які в даний час страждають від акне. Жінки, у яких коливання їх гормонального фону через порушення менструального циклу, ті, хто використовує протизаплідні таблетки і вагітні жінки можуть також мати акне.

Коли ви бачите, всі ці зірки по телевізору добре виглядати, ви не можете собі уявити, що деякі з них мали справу з проблемами, як акне. Ну, ви повинні знати, що багато голлівудських зірок все ще є проблеми з акне, але вони знають, як покрити свої прищі, щоб мати ідеальний образ по телевізору.

Прищі є досить неприємно для будь-якого з нас, але уявити собі, що вони є лихом для зірки кіно. Маючи трохи вугрі на лобі? Спробуйте показувати його по телевізору, а потім ви можете очікувати, що вона рости, поки не досягає розмірів кольорову капусту. Коли востаннє ви бачили Дженніфер Лопес або Колін Ферт мають прищі на обличчі? Багато людей запитують себе, чи варто знаменитості прищі чи ні. Звичайно, вони є, але різниця між звичайними людьми і їх, що вони не можуть дозволити своїм прищів і інших дефектів не видно.

Є кілька трюків, для покриття акне ви можете дізнатися від знаменитого візажистів Голлівуду:

Таємні ходьба: Ви можете повністю приховати колірні відмінності на вашій шкірі, навіть якщо мова йде про рожевий, червоний або фіолетовий. Секрет у тому, щоб знайти хорошу основу, яка підходить вам природний колір шкіри і має високу концентрацію пігменту. Більшість з основ ми знаходимо на ринку, мають від 12 до 15% концентрації пігменту. Тільки дивлячись на фундамент іноді може бути складно, так що ви завжди повинні спробувати його на вашій шкірі. Якщо шкіра не може розглядатися більше після нанесення препарату, що означає, що Фонд має високу концентрацію пігменту і вам вдасться приховати свої недоліки шкіри.

Деякі візажисти спробувати ще один трюк у висвітленні прищі: вони використовують два шари підстави, розділених щедрим шаром прозорої пудри. Таким чином, кожен шар макіяжу буде виправлено і, звичайно, прищ стане невидимим для інших.

Якщо ви вирішите використовувати цю приховуванні трюк ви повинні знати й інше: у вас завжди є, щоб видалити макіяж перед сном, інакше ваші пори шкіри засмічуються буде і вранці ваше обличчя буде ще більше прищів, ніж раніше. Використовуйте масло без миючий засіб і уникнути лосьйони, які містять спирт. Вибирайте тільки продукти, спеціально розроблені для акне шкіри і з часом ви побачите, що прищі НЕ БУДЕ нападу вашого обличчя і тіла більше.