природний макіяж мінеральна – loveto знаю макіяжу

Як краса легенда, це було в середині 1970-х років, у період після скаженої Хайт-Ешбері любов модулі з Сан-Франциско, що тихий, трохи косметичної революції народилася.

Він називався «мінеральна косметика» – виробів з усіх природних, дрібно мінералами землю від землі, без будь-яких хімічних речовин, барвників, консервантів і в традиційних макіяж. Перемотування вперед близько 30 років: Мінеральна косметика практично вибуху на ринку краси.

З природними методами макіяж, ви зможете поліпшити свою власну красу і запобігти повний оборот вашої зовнішності. В ідеалі, коли інші бачать вас, вони повинні помітити ваше обличчя, а не макіяж ваших. Природний макіяж йде про квіти вам вибрати і де вони знаходяться, а не просто з тим, скільки застосовується.

Мінеральна косметика містить тільки чисті мінеральні пігменти в концентрованому вигляді. Завдяки своїй концентрації вони виконують функції консілера, тонального крему і пудри – і неймовірно все в одному додатку, який зв’язується з шкірою настільки добре, що дуже мало підфарбовування потрібно, оскільки протягом дня.

Після Мінеральна косметика вперше застосував – і це можна зробити дуже просто за допомогою кисті – шкіра може здатися трохи порошкоподібних, але через деякий час ви виявите, що воно прийнято дуже добре натуральних олій в шкіру.
І неймовірно, ви виявите, що до ночі ваше обличчя буде виглядати так само свіжо, як це було в той ранок, коли макіяж був вперше застосований, без блиску або смуги.

Мінеральна косметика чистота означає, що він добре працює з більшістю типів шкіри, і ви побачите, що це додає одноденний юнацький блиск вашої шкіри. Але він також має ряд інших переваг:

боротьбі з алергією

Оскільки синтетичні барвники, віддушки та консервантів можна уникнути в складі мінерального складу, існує невеликий ризик чутливість шкіри до інгредієнтів, в результаті чого значно знижується ризик довгострокового алергічних реакцій.

легке застосування

Мінеральна косметика може бути застосований швидко і легко за допомогою кисті або губки, а коли наноситься на чисту зволожену шкіру, вона не мазка або бігти. Негайно покінчити з початковим порошкоподібних ефекту, все що вам потрібно зробити, це туман ваше обличчя злегка навіть із звичайною водою.

багатосторонність

Завдяки своєї одноденної стійкі якості, мінеральна косметика не тільки ідеально підходить для тих, хто неспокійний спосіб життя, але вона також знайшла ласку в галузі кіно та телебачення промисловості. Крім того, він часто надає відмінне рішення для багатьох з існуючої проблеми зі шкірою, такі як викликані опіками.

природний макіяж загальні поради

* Застосувати макіяж в шарах і відійти від дзеркала частіше, щоб перевірити ваш погляд.
* Для всіх декоративної косметики, прозорі бліді кольори є найбільш природними.
* Завжди перевіряйте ваш макіяж на вулиці в природному світлі.
* Уникайте використання збільшувальним дзеркалом.
* Фуллер щітки забезпечує більш природне застосування.