омолодження шкіри обличчя медичних спа-процедури омолодити особа

Ви дивитеся в дзеркало і побачили незнайомця, озираючись назад? Ця людина виглядає старим і втомленим. Ви, звичайно, не відчуваю себе старим і втомленим. Звичайно, ви чули, процедури для особи омолодження, але все це звучить так клінічних і болючим. Ви б, швидше, побалувати себе і розслабитися, не відчуваєте, що ви в лікарні.

На щастя, ви можете мати краще з обох світів – медичного призначення лікування і в розкішній атмосфері спа-салон. Є кілька процедур, які можна очікувати від Med Spa зайняти роки від вашого обличчя під час поніжитися на розслаблюючу атмосферу

Популярна процедура для обличчя омолодження, який не є хірургічної мікродермабразії. Ця процедура використовується для зниження лінії навколо очей, рота і брів. Він також відмінно підходить для зниження поява плями і шрамів від вугрової висипки. Як мікродермабразія паличкою виконується по шкірі, кристали бризки від паличку і, за відсутністю кращого слова, закидають шкіри. Він полірує шкіру і палички пилососить мертвих шкіру зішкребти кристалами.

Тільки областей, що вимагають уваги є цілеспрямованими і невеликі ділянки можуть бути вирішені одночасно. Взагалі, вона приймає кілька процедур, щоб почати бачити результати, які ви хочете, тому що мікродермабразії м’яко видаляє один шар шкіри за один раз. Тепер, є деякі болю, але вона мінімальна в порівнянні з іншими процедури для обличчя омолодження

Інша процедура для обличчя омолодження пропонується в Med Spa є лазерна шліфовка шкіри. Є безліч лазерів, які можна використовувати, але суть процесу в тому, що лазер націлений на певну область і випаровує шкіри піддавати свіжий під шкіру.

Якщо це звучить болісно, ​​не хвилюйтеся. Місцевий анестетик використовується, щоб знеболити область. Це лікування є більш агресивною, ніж мікродермабразії при лікуванні лінії, плями і шрамів від вугрової висипки. Але, він також вимагає менше лікування, щоб отримати бажаний результат.

Добре, ці процедури не звучать дуже розслаблююча чи не так? Але, на санаторно-курортне лікування, вони роблять своє найкраще, щоб змусити вас почувати себе побалувати себе і розслабитися. Тьмяне освітлення, теплі кольори стін і навіть деякі розслаблюючу музику часто є частиною атмосфери.

Перед процедурою, ви можете отримати масаж обличчя, щоб розслабити Вас в той час як ароматерапія аромати доносяться через кімнату, і ви притиснутися під м’яким теплою ковдрою. Все це у ваших інтересах, і це дійсно допомагає відволіктися від гігантський шматок медичного обладнання та ліжко в центрі кімнати.

Якщо ви шукати Medical Spa замість медична клініка, переконайтеся, що ви перевірити повноваження медсестри, лікарі і косметологи. Сертифікований хірург повинен виконати лазерна шліфовка шкіри, тому що це, по суті хірургічної процедури з використанням анестезії. Лікарем або ліцензованим естетик може виконувати мікродермабразії.

Переконайтеся, що обидва лікаря і естетик сертифікована і ліцензію на здійснення процедури для обличчя омолодження. Хоча ніхто не ріже вам за допомогою скальпеля, ці процедури можуть викликати серйозні проблеми, якщо зроблено неправильно. Знебарвлення, оніміння та інфекції всі можливі ризики.

Переконайтеся, що персонал має досвід у цих процедур і, що медичні спа готові обробляти можливі надзвичайні ситуації. Якщо все зроблено правильно, ці процедури можуть зайняти роки від вашого обличчя, і ви можете мати хороший досвід в той час як ви на нього.