оливкової олії особи миючі засоби вам дійсно потрібно оливкова олія у вашому вмивання

Якщо ви, як і більшість Aore людей, зацікавлених у догляді за шкірою ви можете запитати питанні, оливкова олія особи миючі засоби дійсно необхідно? Оливкова олія особи миючі засоби, здається, примха в ці дні. Нехай, AOS побачити якщо ми можемо знайти відповідь.
Багато компаній додаванням оливкової олії, щоб всі їх продукти догляду за шкірою.

Відразу я, AOm збираюся розповісти вам, що оливкова олія особи миючі засоби не краще, ніж деякі з інших особи миючі засоби там на ринку. Проста причина цього в тому, що оливкова олія не має очисними властивостями.

Оливкова олія Проте є певні вигоди як зволожувач шкіри або пом’якшення. Багато компаній додають невелику кількість оливкової олії, як маркетинговий хід, знаючи, що це добре допомагають продавати свою продукцію. Багато разів кількість оливкової олії, використовуваного в таких невеликих кількостях вона, АОТ зробити користувачеві нічого хорошого.

Те, що більш важливо, що ви хочете знати, є, крім оливкової олії Які інші інгредієнти використовуються? Багато компаній використовують жорсткі і навіть небезпечним хімічним речовинам в оливкове масло особи миючі засоби, а також їх інших продуктів. Деякі з цих хімічних речовин, щоб уникнути є:

Акриламід: Дослідження показують, що може призвести до пухлини молочної залози.
ДЕА (діетаноламін), MEA (моноетаноламіна) і TEA (триетаноламін)
Діоксан: Побічний продукт канцерогенних окису етилену нафтохімічної промисловості.
Аромат: може ставитися до до 4000 плюс окремі сполуки, багато з яких є токсичними чи канцерогенними. Парфуми можуть впливати на центральну нервову систему, викликаючи депресію, гіперактивність і дратівливість.
Інші інгредієнти, щоб уникнути включають: мінеральні олії, нітрозамінів, Padimate-O, парабени, фенол карболової кислоти, поліетиленгліколь, толуол і триклозану.

Це означає, що корисні інгредієнти, які ви отримуєте від оливкової олії знищена шкідливих хімічних речовин.
Інша річ, яку ви повинні знати, що якщо у вас жирна шкіра у вас Дону, АОТ хочете використовувати оливкову олію вмивання, так як це може зробити вашу шкіру жирної, що вона вже є. Є кращі варіанти там.

Ви хочете подивитися на компанії, які використовують природні рослинні активні інгредієнти в концентрації не менше 50%, без шкідливих хімічних речовин. Таким чином, ви можете бути впевнені, що ви отримуєте право інгредієнтів, не турбуючись про шкідливих побічних ефектів. В даний час краще місце для пошуку таких компаній в Новій Зеландії.

На закінчення, оливкова олія особи миючі засоби не краще, ніж інший вмивання, тому що оливкова олія не має очисними властивостями. Справді, оливкова олія вмивання може зробити деякі захворювання шкіри, жирної гірше. Замість цього, ви можете розглянути глибокий активний очищаюча маска приходить з одного з компаній в Новій Зеландії для досягнення найкращих результатів чищення.