масла безкоштовно анти-старіння креми для обличчя зволожуючий – Чи такий продукт дійсно існує

Припустимо це, всі з нас, хто подали заявки на нашому обличчі будь-яких зволожуючих взагалі, яке ми зазнали, що противно, жирної, відчуття, що буде зберігатися протягом декількох годин і не хотів йти, навіть після наполегливих змивання.

Не дивно тому, що, пройшовши цей досвід, ми всі шукаємо, що ідеальним маслом безкоштовно анти-старіння обличчя зволожуючий крем, який буде творити чудеса для нашої шкіри.

Але, по-перше давайте факти прямо.

Кращий особи зволожуючий є продуктом, який зволожує шкіру і / або захищає шкіру від зневоднення, яке є основним винуватцем старіння нашої шкіри, що всі ми хочемо запобігти. У цілому, зволожувач допомагає нашій шкірі, щоб нормально функціонувати в умовах холоду та вітру.

Зволожуючі, як правило, креми чи лосьйони та їх відповідність варіюється від легких до важких, залежно від вмісту в них загусники.

Ці креми, по суті масло-в-воді. Що це означає, що вони складаються з дрібних крапельок масла, яке у водному базі.

Для того, щоб зволожуючий крем, щоб бути ефективним, нафти і води в кремі не повинно виділити навіть при тривалому зберіганні. Так, частину кваліфікації, для спеціаліста в розробці Кращий особи зволожуючий полягає в здатності створити формулу, яка може містити масло у водяній бані протягом тривалого часу без поділу або погіршення.

Тому, виходячи з вищесказаного, ви можете зробити висновок, що не існує такої речі, як масла безкоштовно анти-старіння обличчя зволожуючий крем.

Однак, не всі масла створені рівними.

Те, що я маю на увазі, що для того, щоб бути ефективним, хороший зволожуючий крем повинен володіти такими якостями:

По-перше, як уже згадувалося вище, на основі емульсії крем повинен тримати свою первісну формулювання протягом тривалого часу.

По-друге, масло, використовуване в кремі повинні бути здатні проникати у внутрішні шари шкіри, не заважаючи його природні масла, які необхідні для його здоров’я в довгостроковій перспективі.

На жаль, у багатьох особи зволожуючі, які існують на ринку в даний час, навіть ті, які несуть велику марку, тип використовуваного масла є мінеральне масло. Цей тип масла (інакше відомий як рідкий парафін, парафін і вазелін) є нафта побічний продукт, який покриває шкіру, щоб мати на вологи.

Тому що це не має, що здатність проникати під шкіру поверхні, ви відчуваєте, що це дуже неприємно. Клінічні дослідження показують, що вона забиває пори і смуги природні масла з шкіри, викликаючи шкіру від сухості, а також передчасне старіння.

Якщо вам цікаво, чому по догляду за шкірою виробники наполягають на використанні мінерального масла, незважаючи на збиток, він викликає на шкірі, відповідь очевидна: тому що це дешево!

Те, що я закликаю вас шукати замість цього, є зволожуючі креми, які мають високу якість, багатий завод масла. Дві мої особисті фаворити авокадо і макадамії масла.

Масло авокадо глибоко зволожує і повністю сумісний з власним масла вашої шкіри. Він також є потужним антиоксидантом, видалення вільних радикалів і токсинів, які отримують з природних функцій вашої шкіри.

Масло авокадо також містить поживні речовини, які дуже добре для вашої шкіри, таких як вітаміни А, D і Е, лецитин, бета-каротину, калію і необхідних білків.

Масло макадамії також виявилися дуже корисні для вашої шкіри. Він має такі ж властивості, як масло авокадо, допомагають шкірі відновити свою молодість і підтримувати м’які, шовковисте відчуття на дотик.

Таким чином, замість масла безкоштовно анти-старіння обличчя зволожуючий крем, почати шукати зволожуючий крем, який містить права, високоякісних масел, які дадуть вашій шкірі сяючий вигляд і зберегти його молодим і фірми.

Якщо ви хочете прочитати про більш інгредієнтів та продуктів, які я особисто використовую і рекомендую, відвідати мій сайт по догляду за шкірою сьогодні.