знати підводні камені, які несе додому Зростаюча

Зростаюча коштує дорого, і вибір, щоб спробувати будинку віск не обов’язково скорочувати витрати. Зростаюча комплекти, які доступні в місцевій аптеці або супермаркеті спочатку буде дешевше, але результати часто не варто заощадження.

Ви залишитеся з мозаїчності, стерні, врослі волосся, і буде витрачати багато годин, щоб досягти лише посередні результати. Є також багато областей тіла, які неможливо віск на свій розсуд, а значить, ви або повинні бути акробатом, або мати дуже розуміє і ніжний друг допомогти вам.

Не всі Зростаюча продукти та інгредієнти рівні. Багато нижчі і дешеве якість воску доступні в більшості магазинів можуть прилипнути до шкіри, а не ваші волосся, викликаючи хворобливі синці та садна. У кращому випадку, віск може бути слабким, і розірвати його на півдорозі вниз по шахті, залишивши вас з щетиною, що виростає, всього за кілька днів.

Деякі люди намагаються у себе вдома, купивши продукцію професійної якості салон для того, щоб заощадити гроші. Професійний віск може бути досить дорогою, і ви будете також потребувати великий запас застосування палички, смужки марлі, і нагрівальний котел.

Все це можна скласти, і віск зникне швидко (особливо, якщо ви новачок і багатьох помилок). Чищення та зберігання професійним підігрівач воску може бути важко, липкий, і брудний.

Зростаюча техніку майже так само важливо, як і якість продукції використовується. Початківці часто нервовим і напруженим, що робить його важко застосовувати і видалити його належним чином. Якщо зняв у неправильному напрямку, він не тільки залишить великий безлад позаду, але може привести до пошкодження шкіри. Якщо ви витягнете його занадто повільно, особливо в районах з довгими, щільними, він може залишити великі скупчення липкий віск за цим може взяти віки для очищення від.

Пошук правильної та безпечної температури, що віск повинен бути нагрітий до також займає набагато практиці. Гарячий віск буде надзвичайно болісно і може викликати сильні опіки з подальшим рубцюванням.

Професійні техніки Зростаюча є необхідні інструменти і знати, як їх використовувати. Вони часто використовують комбінацію різних типів воску, залежно від площі, що підлягає обробці, тип шкіри і волосся.

Використовуючи різні воски та методи для видалення волосся, вони максимальних результатів в набагато більш короткий період часу, ніж якби ви намагаєтеся на дому воску. Ваша шкіра залишається гладкою довше, має більше шансів на вільне врослого волосся, і вам не доведеться побоюватися опіків або висип.

У них також є кращий вигляд і доступ до кожної області, яку ви хочете позбутися від волосся. Вони можуть легко потрапити у важкодоступні місця, і часто цей процес набагато менш болючим, оскільки вони в змозі правильно зберегти шкіру жорсткою, як вони видаляють волосся.