жирних продуктів по догляду за шкірою – вони дійсно не існує

Багато косметичні компанії продають продукт, який вони говорять, буде піклуватися про вашу жирної шкіри. На жаль, ці твердження не відповідають дійсності, тому що дійсно немає ніяких жирних продуктів по догляду за шкірою, які дійсно працюють добре і лікування жирної шкіри ефективно. Так званий догляду за шкірою для жирної шкіри є алкоголь і в’яжучий інгредієнти, які насправді збирається привести до вашої шкірі бути гірше, якщо ви використовуєте їх, не краще.

Багато людей купують в ідею, що жирних продуктів по догляду за шкірою від великих косметичних компаній дійсно працюють. Косметичні компанії продають продукти по догляду за шкірою для різних типів шкіри, так що люди будуть думати, що вони потребують цих конкретних продуктів, і компанія буде заробляти більше грошей. Насправді, шкіра кожного в основному деяку комбінацію типів шкіри, так що все дійсно те ж саме.

Так звана жирна догляду за шкірою, стверджують, що можуть для лікування вашого конкретного типу шкіри і ваші проблеми будуть тільки збільшить ваші проблеми шкіри, а не зробити їх кращими. Ці жирних продуктів по догляду за шкірою використовують синтетичні хімічні речовини, які осушити масло в шкіру, яка насправді не дуже хороша річ. Ось чому ви не хочете використовувати ці продукти.

Використання продуктів для жирної шкіри висихає масло в шкіру, але насправді, що може привести ваше тіло реагувати на висихання олії, роблячи те, що приходить природним. Ваша шкіра буде виробляти більше нафти, ніж зазвичай, як ваша шкіра стає сухою. Це означає, що тільки зробить вашу жирну шкіру гірше. Ви повинні зберегти за допомогою косметичних продуктів, жирної зберегти видобуток нафти під контроль так от чому люди думають, що вона дійсно працює.

Вона працює тільки до тих пір, як ви використовуєте it.Cosmetic компаній знаю, що ви будете підсісти на їх жирних продуктів по догляду за шкірою з цієї причини і це означає, що вони будуть продавати вам більше. Ви дійсно можете почати думати про те, що по догляду за шкірою для жирної шкіри допомагають у той час як вони насправді причина вашого шкіра стає більш жирною.

Чим більше жирної шкіри вашого, тим більше ви повинні будете використовувати ці жирних продуктів догляду за шкірою. Те ж саме відноситься і до догляду за шкірою, призначені для сухої шкіри. Вони також отримують вас підключили на них у тому ж way.If ви думаєте, що жирна продукти по догляду за шкірою, як правильно лікувати вашу шкіру, ви неправильно.

Те, що ви насправді потрібно, щоб ваша шкіра виглядає чудово є продуктом з інгредієнтами для лікування як жирної і сухої шкіри, так що ваша шкіра буде збалансованим. Ви повинні мати баланс у Вашій шкірі, так що потрібну кількість шкірного сала проводиться. Якщо ви отримуєте натуральний продукт для догляду за шкірою з правом інгредієнти, ви можете зробити це.

Ви повинні дивитися на натуральний продукт для догляду за шкірою з бабассу пальмового воску і маракуї маракуї екстрактів, без жирна догляду за шкірою. Віск бабассу хороший зволожуючий крем для сухих ділянок шкіри у вас є, але не призведе до того, щоб шкіра була жирною.

Плід пристрасті Maracuja екстракт також зволожуючий крем, але тримає вашу продукцію шкірного сала в рівновагу, щоб ваша шкіра не опинитися висохнути або жирної. Жирні продукти догляду за шкірою не роблять те, що вони стверджують, що робити, так що не витрачайте гроші на них. Вам потрібен продукт, який допоможе вашій шкірі залишатися в рівновазі, що не висушити його.