гелеві нігті – 3 гелі крок – склеювання, будівельних та оздоблювальних УФ гелі

Дизайн нігтів мистецтво стали моди з захопленням більшості жінок і молоді, і це не є незвичайним, щоб більше місця жінок, які носять привабливий дизайн на своїх нігтях. Але перш, ніж ваші нігті прикрашені красивою нейл-арту, важливо, щоб забезпечити вам гарний набір цвяхів. Тепер умовою є не більше, щоб бути природно народитися з красивими нігтями, ви навіть можете придбати їх через передові технології, які легко доступні. Відвідування найближчого професійного салону нігтя відкрию вам популярність УФ нігтів гелем і його правильного застосування, що може дарувати руки з гарним набором цвяхів. Створення досконалого безлічі вимагає професійних знань і він повідомив, що ви не намагаєтеся це самостійно і дозволяють технік ткати свою магію на ваших нігтях. Володіючи штучні нігті через УФ гелів 3 етапи або також відомий як склеювання, будівельних та оздоблювальних УФ гелі.

Першим кроком є ​​застосування склеювання гель, який необхідно щіткою на повному нігтів за винятком залишивши трохи периметру до кутикулу і бічні стінки. Це невеликий простір дає простір для конусність пізніше, а потім нігтя повинна бути вилікувана під УФ-світлом протягом приблизно 2 хвилин. Перед нігтів вилікувати, важливо, щоб переконатися, що надлишок пляма протирають сухою лак стерти, а потім він вилікуваний. Є досить багато типів грунтування / склеювання гель, які доступні на ринку. Зазвичай сполучний гель використовують в концентрованій формі, і він може бути об’єднаний з будь-яким іншим гель, а також. Це сполучний шар зміцнює нігті і допомагає у їх захисті від відколів, тріщин або пілінгу.

Наступним кроком є ​​застосування гелю будівельника. Гель будівельника, як правило, доступні в білий або рожевий колір, щоб відповідати тону шкіри і первісний колір нігтя. Це більше самовирівнюється гель і допомагає у формуванні ідеальний набір штучних нігтів гелем. Невелика кількість цього гелю повинен бути розміщений в центрі наконечника, а потім вона повинна бути розроблена до лінії посмішки і бути сформовані відповідним чином. Важливо, що гель наносять тонким на цвях країв. Фундук форми синтетичної пензлем повинні бути ідеально використовувати і як тільки ви удосконалили лінію посмішки, дайте йому вилікувати протягом 3 хвилин в професійне світло УФ 36 Вт.

Останнім кроком у придбанні тих багато заздрили нігтів обробки. Завершальний гель доступні в число кольорів, включаючи французький бежевий, натуральний французький, французький рожевий, білий і французький ясно обробки гелю. Нанести гель таким же чином, ви могли б зробити з лаком для нігтів, акуратно направляючи пензлем у напрямку до вільного краю, а потім запечатати його, проводячи пензлем по передній кромці. Потрібно переконатися, що кисть плавні і точні, і що це не ‘мають розщеплення волосся, щоб уникнути нерівну поверхню. Після обробки гель застосовується належним чином, нігті необхідно вилікувати під УФ-світлом протягом ще 2 до 3 хвилин, щоб зробити їх твердими і гладкими. Завершальний гель буквально додає штрих до нігті і підвищує загальний вигляд, роблячи його блискучим та глянцевими.