Як відлущує мертві клітини шкіри

Відлущуючий мертві клітини шкіри є одним з найпростіших способів для досягнення свіжий і здоровий блиск нової шкіри. Зрештою, це саме те, отшелушивающие є – видалення верхнього шару відмерлих клітин шкіри і дозволяє новим і здоровим клітинам шкіри піднятися на поверхню. Просто мити шкіру з традиційним милом і водою не достатньо. Щоб зняти ці неприємні мертві клітини шкіри необхідно відлущує шкіру на регулярній основі.

Є кілька причин, які відлущуючий добре для вашої шкіри. Регулярний пілінг надає шкірі більш сяючий вигляд і гладку почуття. З часом це може допомогти зменшити поява тонких ліній і сприятиме вашій твердістю і тону шкіри. Це збільшує циркуляцію крові в шкірі, допомагає виводити токсини, позбавляє шкіру сухою, грубою патчі, і може навіть допомогти, щоб зламати і зменшити прояви целюліту, то ми всі були б вдячні не мати. Це посилює ефекти щоденного зволоження, дозволяючи зволожуючий крем, щоб проникати в шкіру більш глибоко. Хоча пілінг добре для вашої шкіри, це має бути зроблено в міру. Залежно від сили вашого отшелушивающих продуктів, більшість дерматологів рекомендуємо вам відшаровується ваше обличчя один-два рази на тиждень, і інші частини вашого тіла приблизно три рази на тиждень.

Причини Відлущуючий мертві клітини шкіри, є переконливими, але тільки, як ви йдете з приводу насправді робити це. Є така велика різноманітність продуктів на ринку сьогодні, що це може бути досить важко вирішити, з чого почати. По-перше, є кілька природних способів усунути мертві клітини шкіри. Одним з таких способів є використання морської солі. Просто змочувати особа, або там, де ви пілінг, і застосувати пару столових ложок морської солі змоченою області. Використовуючи мочалку або пальцями, ніжно масажувати морської солі в шкіру круговими рухами. Продовжуйте протягом близько двох-трьох хвилин і змийте холодною водою. Ви також можете зробити свій власний відлущуючий крем за допомогою 2 чашки коричневого цукру, 1 склянка оливкова олія та імбир. Застосування таким же чином, як описано вище. Додатковою перевагою цих природних скрабів, вони є економічно ефективними.

Є кілька продуктів на ринку сьогодні, що ви можете вибрати, якщо буде все-природний шлях не для вас. Більшість з цих відлущує буде містити бета-оксикислоти і альфа-оксикислоти. Це і нетоксичним, трав’яні кислот, які є ефективними в скидаючи мертві клітини шкіри на тілі.