Парфумерія для чоловіків і жінок

Ароматизовані масла, духи та інші аромати носили люди з початку цивілізації. Сьогодні, аромати можна знайти скрізь – від ароматизованих свічок, щоб ванни і тіла, які були зроблені багатьма різними компаніями. Є багато причин, чому люди носити духи, але в підсумку все зводиться до того, що вони змушують нас відчувати себе щасливими. Саме тому ми вважаємо, веселий в значній мірі залежить від самої людини, але вона може змінюватись від присутності феромонів або спогади, що запах видає.

Носити духи це мистецтво, і повинні застосовуватися таким чином, що дозволяє аромату взаємодіяти з вашою хімії тіла і виробляти персональну версію аромату або ваша підпис аромат.

Загалом аромат може тривати від шести до восьми годин, в залежності від характеру шкіри людини, як жирної шкіри і сухої шкіри. Парфумерія як правило, довше на жирній шкірі, оскільки є більше природної вологи, щоб допомогти зберегти аромат. Тому, якщо у вас суха шкіра, було б відмінною ідеєю використовувати ароматів зволожуючий до застосування духів, так як це призведе до затримки носити геть запах.

Чоловіки мають цілий ряд чоловіків Духи в “розділі Оріфлейм, Ейвон і інші косметичні засоби ‘приналежності компаній. Сокира це бренд дезодорантів належать ЯВУ, яка піднімає хвилі серед молодого покоління. Бренд рекламується для підвищення чоловіків мужність і, отже, більше залучення від самок.

Жінки є неповними без парфумів. Навіть якщо ви одягнені в дуже складній манері, якщо ви погано пахнути ви вважаєтесь відштовхуючим. Навіть в офісах, жінки зізнаються для м’яких і солодких ароматів.

Важливо, щоб застосувати ваші парфуми в потрібному місці, щоб переконатися, що аромат буде тривати протягом дня. Імпульсний точками є кращі місця на вашому тілі, які дають кращі результати. Підставі горла, шиї, декольте, зап’ястя, згин ліктя, спини зігнуті в колінах і навіть ваші щиколотки є одними з точки пульсу, де запах ваших парфумів буде затримуватися. Ідеальний час наносити парфуми тільки після душу або ванни, оскільки пори вашої шкіри буде відкритою і це в свою чергу зробить аромат довше. Одним з важливих обережність у тому, що уникнути розпилення на ювелірні прикраси та одяг, тому що це веде до стягнення збитків і плям.