IPL Лазерна епіляція – кінцева машина видалення волосся

Використання новітніх технологій і висококваліфікованих фахівців, інтенсивний імпульсний світло (IPL) епіляції вміє лікувати кожну область тіла та обличчя для видалення небажаного волосся у відносно безболісно чином. Незалежно від того, наскільки чутливі області на тілі, IPL Лазерна епіляція використовує універсальне устаткування для швидкого лікування волосся розташована на грудях, спині, лінія бікіні, і за його межами.

IPL волосся лазерна епіляція процесу

Перед IPL епіляції лікування вводять, він у даній області є чисто поголений. Обраний відповідний розмір для регіонів призначені для видалення волосся, обходять. Для того, постійне руйнування волосяного фолікула, просто правильне кількість тепла (теплової) енергії потрібно. Ця акція стала можливою завдяки проведенню блимає досить довго над обраною частини тіла. Крім того, необхідно мати певну кількість меланіну у волоссі лампи для поглинання теплової енергії. IPL лікування видалення волосся також визначити й усунути фідерних судів крові цільових волосяних фолікулів. Тому лікування райони голеною до процедури, так що тепло, яке вступає в контакт з волосяної цибулини не змусить шкіру спалити.

Різниця між IPL видалення волосся та інші варіанти, у тому, що є багато машин на ринку, які спалюють вміст волосяного стрижня, але дає тимчасовий результат. В результаті, волосся як і раніше присутній у цибулини волосся, які будуть рости назад, якщо волосяний фолікул НЕ повністю зруйнований.

Іноді використанням іншого процесу, крім IPL призведе до пошкодження волосся, яка стає набагато важче розглядати в майбутньому. Зрештою, багато людей вважають, що за допомогою недорогих і менш сучасне обладнання та процедури не завжди кращий вибір. Неправильне видалення волосся і не вдалося процедури просто марна трата часу. Важливо також мати на увазі, що кращі результати спостерігаються у людей з більш світлим кольором шкіри і темним волоссям кольору (більше меланіну), оскільки вони відчувають більш постійного руйнування волосяного фолікула.

обробка деталей

Як правило, типове кількість IPL процедур необхідно, щоб побачити бажаний результат у чотири-шість разів побував. Під час першої консультації ряд пропонованих процедур пояснюється в залежності від типу шкіри і волосся ви володієте. Протягом перших чотирьох процедур, інтервали тижні для досягнення найкращих результатів. П’ятий і шостий лікування зазвичай рекомендується в 2:59 місячними інтервалами у випадку росту волосся як і раніше присутня. IPL швидко і ефективно, приймаючи 15 хвилин для лікування ногах або спині, і 5 хвилин на бікіні, пахви, підборіддя, або верхню губу.

IPL працює, щоб послабити волосся і покласти край осередків, пов’язаних з новим ростом волосся за допомогою інтенсивного світла, який перетворюється в тепло, як це робить контакт з фолікулами. Більшість волосся не відростають взагалі, в той час як залишкові частини знову з’явиться легше і тонше, ніж раніше. У цілому, IPL видалення волосся вважається набагато більш просунуті у знищенні волосяних фолікулів через його підвищеної потужності і інтенсивного світла променів. Під час цього процесу деякі страх болю, але процедура біль менше Зростаюча за допомогою ефективного охолодження. Результати також розглядати в першу обробку, так як 30% волосся в стадії росту ефективно усунутий.