як відновити повний товстих вій

Товсті красиві вії, як покласти рамку на зображенні і були відмінною рисою краси з незапам’ятних часів. З віком, однак багато жінок відчувають витончення, ламкі вії і менш досконалою лінії вій. Дізнайтеся, як можна відновити ваші товсті, повні вії!

Причини втрати вій

По-перше, виключити які-небудь проблеми зі здоров’ям. Це може бути алергія на косметику, за активної щитовидної залози, аутоімунні захворювання, хіміотерапія, недостатнє харчування, або певних захворювань. Проконсультуйтеся з лікарем, щоб переконатися, що немає ніяких питань здоров’я або ліки, які можуть бути причиною проблеми.

За винятком медичних питань, по яких певні ліки є причиною втрати вій, вона часто викликані кілька легко виправити проблеми: лягаючи спати, не відриваючи очей макіяж і туш, використовуючи макіяж очей у вас алергія на, мимовільні акт потягнувши за вії.

Розв’язки

Водостійка туш для вій, як відомо, важко видалити. Зліва на ніч, туш для вій може призвести до втрати вій через пошкоджень, викликаних мимоволі тертя очей. Для запобігання цього використовуйте ніжний, без масла для зняття макіяжу очей. Нанесіть на ватний диск і утримувати його на вії протягом декількох секунд, перш ніж акуратно підмітає від макіяжу. Можливо, вам доведеться застосовувати для видалення пару раз, якщо ви звернулися кілька шарів туші вранці. Будьте обережні, щоб не тягнути або тягнути на віями. Наступна очистити обличчя, як ви це зазвичай робите.

Якщо у вас є чутливість до конкретної очей макіяж продукт, який ви, мабуть, помітите, печіння або свербіж після того, як була застосована. Це не може відбутися відразу ж, тому іноді це може бути проблемою визначити, який елемент є. По можливості відмовитися від використання нічого на ваших очах, поки почервоніння і свербіння не проходить. Потім за допомогою одного продукту для перевірки чутливості. Якщо здається, добре, додайте ще один продукт на наступний день повторити процес, доки Ви не ідентифікувати продукт ви чутливі к. Ліквідація даного елемента від щоденної рутини і ваш ріст вій повинна покращитися.

Препарат для лікування глаукоми, КСАЛАТАНУ, може поступово збільшувати ріст і товщину вій Однак є й інші побічні ефекти можуть зробити його небажаним рішенням. Цей препарат може призвести до потемніння кольору очей, а також потемніння вік і вій, печіння і поколювання, почервоніння очей і погіршення зору

Як тільки причина для вій втрати виявлені і вирішені, вії почнуть рости назад. Через шість місяців можна чекати помітної різниці. Поки цього не станеться, ви можете використовувати олівець для очей і накладні вії, щоб створити видимість більш товстих вій.