чоловічі волосся догляд Буші, обробка, лисий орел або чистою поголився слона

Ні, я не кажу про чоловічі волосся, які ростуть на голові, ні говорити про лікування втрати волосся. Я кажу про волоски, які ростуть у вашому більшості приватних частини.

Гринь! Ви читаєте це право. Ті невеликі зморшки милашка Буші-Буші волосся на промежини відділу. Пора подбати про них, як і більшість метросексуалів роблять. Це увійшло в моду і зараз, і ви не можете просто ігнорувати його як частину вашого відходу ритуал.

Лобкові волосся голити тенденція мабуть викликана тими хлопцями у галузі порно, щоб показати свої більш м’ясисті-мені позбавитися від волосків, пізніше вона стала опцією для догляду за волоссям Чоловіча обов’язково робити, або для тенденція чи просто для гігієни тіла мети.

Добре. Ви вирішили дати йому спробувати, але бажано, щоб вам зрозуміти деякі загальні гоління волосся жаргонів перш ніж увійти у волосся чоловічі гоління салон краси, щоб запобігти небажані збентеження.

відбувається природним – Буші або повний Буша
Ви нічого не робите, щоб ваші лобкові волосся і нехай вони ростуть, як вони. Повний волосся як і раніше сприймають як знак мужньою людиною і залучити жінок з розуму від їх феромонів. Але тепер, сучасні жінки, як правило, перемикають свій смак чистого хлопців, які мають чистий запах.

обробкою.
Ви тільки обрізати деякі небажані волосся і залишити їх близько 1 дюйма завдовжки. Цікаве в тому, ви можете зробити деякі експеримент, як зробити невелику пляму на верхній частині бази, наприклад.

лисий орел
Гоління всі ваші волосся м’яч, але залишити волосся нижче пупка і пеніс недоторканим. Ви будете мати гладку мішок м’яч для вашого солодкого серця, щоб обійматися.

чисте гоління слона.
Ви повністю збрити волосся від вашого м’яча, пеніса, вище пупка і ваш —– Тепер стою перед дзеркалом. Що ви бачите нижче? Ах! Чорт візьми! Слон з стовбура висить низько дивиться на мене.

Тепер, куди йти, щоб зробити цю місію? Я говорив раніше, що ви можете піти у волосся чоловічі гоління салон краси, але, на жаль, наскільки мені відомо, немає види подібних місцях (немає поки що) я зробив це, як частка жарту. Я приношу свої вибачення. Найзручніше місце для виконання цього завдання є самообслуговування у вашому власному номері.

Що стосується методу гоління, є ручні інструменти для гоління і продуктів, які ви можете вибрати з, таких, як бритва, лезо бритви, електричні безпечна бритва або епілятор поворотні потім самообслуговування самі або попросіть вашого партнера за допомогою. Не забудьте поставити після гоління, щоб запобігти свербіж.

Ще один є воском. Якщо ви не заперечуєте заливки гарячого воску на самий чутливий орган. Потім віск швидкий і недорогий варіант.

Використання депіляції крему або пудри. Вона дуже проста у використанні, але недоліком є ​​те, ваші волосся починає рости назад дуже швидко і може викликати роздратування.

Останній з яких є постійне видалення волосся лазером.
Лазерна епіляція це остання тенденція для людей, щоб позбутися від небажаного волосся. Це безпечно, швидко, безболісно і постійним, але це також і найдорожчий варіант.