хороший рада для фарбування волосся

Хороший рада для фарбування ваше волосся можуть тримати вас безпечним від кольору катастрофи. Після кілька простих кроків, коли ви фарбування волосся в домашніх умовах може зробити величезну різницю. Отримання кращого обслуговування у Вашому улюбленому салоні волосся теж важливо.

Вибираючи фарбу для волосся

Якщо ви збираєтеся взяти кермо влади в свої руки, не забудьте обрати авторитетних продукту. Однак, якщо ви оберете неправильний відтінок для вашого тону шкіри, вона не буде виглядати правильно. Розглянемо деякі з таких ідей, щоб отримати правильний колір.

Виберіть колір, який знаходиться дуже близько до вашого природного відтінку. Це може здатися нудним, але майте на увазі, що ваш природний відтінок відповідає вашим тоном шкіри. Просте додавання поп кольору може зробити величезну різницю, яка залишить людям цікаво чи колір натуральний чи ні.

застосування

Це може бути, захочуть відразу і пофарбувати все волосся відразу, але знайдіть час, щоб розслабитися і перевірки кольору. Виберіть прихований шматок волосся і перевірки кольору на цьому місці, щоб побачити, що колір є правильним для вас. Краще закінчити з одним невеликим ділянкою зелена, ніж глава зеленим волоссям.

Забороняється:

– Нанесіть барвник на вологе волосся (якщо спеціально не напрямках так висловитися)
– Чи не читати напрямами
– Змішувати різні кольори волосся

робити:

– Промити волосся ретельно (можливо, за день до вас колір)
– Deep умови перед застосуванням кольору

професійних колористів волосся

Хороший рада для фарбування ваше волосся, швидше за все, приходять від професіонала. Зрештою, волосся колористів провів багато годин вивчення предмета і у більшості є велика пристрасть до створення красивих стилів. Перехід до професійної колориста є ідеальним, тому що ви отримуєте професійне обслуговування, а також подальші виправлення, якщо є невелика вірогідність, що щось піде не так.