позбутися болю, що це прищі з особи

У вас є велика дата сьогодні ввечері, ви тільки що покінчив з дуже великою порядок Картопля фрі на місцевому сполученні фастфуду і ви живете в задимлене місто. Ви намазали ваше обличчя з жирною новий тип макіяжу, розпорошувати ваші волосся (і випадково трохи вашого особи) з новітньої марки шолом-лак для волосся і мав величезну боротьбу зі своїм кращим другом.

А тепер, ваша шкіра вас здивувало зі свіжим нове поле бою від прищів. “Чому я?” Ви можете плакати. Звичайно, це не твоя вина, і деякі люди генетично зумовлене бути більш сприйнятливі до цієї хвороби, ніж інші, але знаєте що?

Ви неусвідомлено сприяв виникненню спалаху шляхом укладання ви побачите список ні-ні ні для акне. Жирна їжа, на масляній основі косметики, лаку для волосся, смогу і стрес є основними причинами всіх до загострення цієї хвороби шкіри.

Прищі відомо в медичному світі як вульгарні вугри і зачіпає до 85% населення, часто починаючи з настанням статевої зрілості. Це захворювання, яке характеризується забиті пори і прищі (науково називають папули, пустули і комедони). Він зазвичай з’являється в підлітковому віці через гормональні коливань нормальних, які відбуваються протягом цього сезону життя.

Є багато речей, щоб спробувати, в тому числі актуальні антибіотиків, призначених дерматологом, а також різноманітністю більш-позабіржовому продукти, які всі мали різну ступінь успіху. Дерматолог може також призначити оральні препарати, щоб допомогти, у тому числі Міноциклін, протизаплідні таблетки і Аккутан.

Угри догляд за обличчям також може бути щось розглянути. Наскільки добре вона працює, залежить від серйозності проблеми і рівень майстерності людини, яка дає лікування. Часто це робиться практика відома як естетик. Це людина, що вивчав прикрашати шкіри.

Типове лікування включає в себе ретельне очищення поверхні з миючим засобом відповідної типу шкіри людини. Пар, масажні області та, можливо, пори маска затягування можуть всі бути частиною процесу. Видалення омертвілої шкіри часто робиться за допомогою деякого типу отшелушивающих методом.

Естетика також може виконувати те, що відомо як екстракція, який фактично видалення сміття з забиті пори, таких як вугри або вугри. Це має бути зроблено дуже ретельно, щоб запобігти запалення або рубців.

Якщо плями є серйозними, однак, краще йти до дерматолога, щоб отримати професійну допомогу. Особа може бути дуже корисним в усуненні легкою або помірною випадків або навіть у поєднанні з правильним режимом ліки.