мікродермабразію різниця між ним і дермабразія більш-мікро-

Не було б чудово, якби всі ці маленькі ознаки старіння були заховані так що тільки ви могли бачити їх? На жаль, одна з найбільш очевидних місцях вони з’являються прямо на обличчя на загальний огляд. Зморшок, пігментних плям, шрамів від вугрової висипки, плями і зморшки всі є частиною цього процесу. Неначе кількість свічок на торті було недостатньо! На щастя, у вас є можливість, щоб зменшити ці ознаки старіння.

Дермабразія і мікродермабразія це процедури, націлені на ці проблеми і усунути або хоча б зменшити їх зовнішній вигляд. Але як ви знаєте, яка процедура підходить для вас? Консультації з пластичним хірургом або дерматологом може оцінити вашу шкіру і допоможе вам вибрати найбільш ефективне лікування.

Хто потребує лікування?

Якщо у вас є легкої до помірної зморшки, тонкі лінії і поверхневих шрамів від вугрової висипки, мікродермабразія має бути все, що потрібно для досягнення гладкий вигляд. Це також корисно для усунення плями, такі як пігментні плями. Однак, якщо ваші проблеми лежать глибше (в буквальному сенсі), можливо, буде потрібно більш агресивний процедури, такі як дермабразія. Вона не може повністю видалити глибокі зморшки набір, зморшки і грубі рубці, але це може зменшити їх видимість.

Як це працює?

Мікродермабразія це абсолютно не хірургічна процедура, яка м’яко відлущує шкіру за допомогою алмазу або кристалічні частинки, які розпорошуються на шкіру. Ці крихітні частинки видалити верхній шар мертвої шкіри виявити яскравіше здорового під шкірою. Тому що він зробив це обережно, це лікування краще для поверхневих проблем з шкірою. Звичайно потрібно декілька процедур, щоб отримати бажаний результат.

Дермабразія не так проста, як ви себе почуваєте. Це хірургічна процедура, яка включає місцевий анестетик. Залежно від ступеня обробки, загальної анестезії може бути використаний. Після того, як шкіра занімілих, ваш лікар використовує скребок для видалення одного шару шкіри за один раз. Він Очистіть стільки, скільки він може бути безпечним і досі досягти результатів. Це лікування є кращим для грубі рубці, зморшки та інших захворювань шкіри, які вбудовані в шкіру. Через серйозність, а також необхідність у безпеці, воно не може усунути поява, а може тільки зменшити його. Одна процедура має бути достатньо для вирішення вашої проблеми.

Що таке час відновлення?

Ви можете повернутися у свій день після проведення мікродермабразії. Ваша шкіра буде виглядати м’яко вітер спалені і може бути трохи рожевого близько одного дня, але немає нічого, щоб зупинити вас від вашої звичайної діяльності.

Тому що дермабразія лікування актуальна хірургія, відновлення займає більше часу. Відразу після операції, ваша шкіра буде дуже червоні і опухлі. Там буде також певний біль, для яких ваш лікар може призначити знеболююче. Як нещодавно відкриті ділянки шкіри лікує, струпів може статися. Рекомендується почекати не менше двох тижнів, перш ніж відновити роботу та інші нормальні діяльності, оскільки це дуже важливо для захисту особи від зовнішніх загроз, особливо якщо ви берете участь у спорті. До вашої шкіри не повернеться до нормального життя, ви повинні захистити обличчя від сонця, а також для запобігання знебарвлення. Відновлення може зайняти від шести місяців до року.

Як ви можете бачити, ваша шкіра буде визначальним фактором для прийняття рішення, які процедури можуть допомогти вам найбільше. Але, не так добре, щоб знати, що ви не повинні прийняти ознаки старіння? Ви можете старіти витончено, але ніхто не сказав, що ви повинні дивитися на це!