захопити правильний матеріал для вашої дієти – знизити ваші calories_

-Пшеничного хліба
-Знежиреного молока
-Зелений чай
-Зелені листові овочі
-Фрукти
Пісне м’ясо-
Lean-курка
-Яйця
-Риби

Уникайте фруктів, таких як банани, манго і chikoo які з високим вмістом калорій. Натомість є багато виноградних плодів, мандарини, сині ягоди, кавун, яблука і вітаміном С багаті фрукти, такі як апельсини, лимон лайм, агрус тощо Apple, багата на пектин, який допомагає контролювати рівень холестерину і, отже, споживають ті, хто хоче скинути ваги.

Ви можете уникнути пасту для перерви швидко, як це може бути відгодівлі в рази. Замість того, щоб зробити бутерброд з білого хліба і овочів. Не використовуйте звичайного хліба, можна, ймовірно, використовувати знежирений сир. Ви також можете використовувати знежирений йогурт в якості доліва для вашого нарізані фрукти. Ви, ймовірно, може бути хлібні злаки, пророслі грамів і інші волокна багаті їжею.

Є багато води, це не тільки покращує обмін речовин і розчиняє жир, але і допомагає знизити вниз апетит, і ви в кінцевому підсумку їдять менше. Якщо ви п’єте воду вам почувати себе повністю і мають менші їжі. Це не дозволить жири накопичуються в їжу добре перетравлюється і поживні речовини всмоктуються добре.

Є фрукти і салати є доброю звичкою, але не споживають банани, манго і chikoo оскільки вони високі на жир і люди, що бажають схуднути повинні уникнути цього. Можна, напевно, додати знежирений сир в якості доліва, щоб змінити його аромат. Ви також можете збільшити ваш метаболізм так, щоб жир не відкладаються легко. Не забувайте працювати так, що ви можете позбутися від зайвих кілограмів ваги. Харчування правильне харчування і фізичні вправи допоможуть вам багато чого.

Кажуть, що перетравлює, поглинаючи, транспортування та зберігання їжі, яку ви споживаєте також споживає калорій. Це становить близько 10 відсотків калорій використовуватися кожен день. Здебільшого, потреба в енергії вашого організму переробляти їжу залишається відносно стабільним і не так легко змінити.

Метаболізм це процес, при якому ваш організм перетворює те, що ви їсте і п’єте в енергію. За цей складний біохімічний процес, калорії в їжі і напоях в поєднанні з киснем, щоб звільнити свою енергію тіло повинно функціонувати. Хоча ви в стані спокою, ваше тіло потребує енергії для всіх своїх “прихованих” функцій, таких як дихання, циркулюючої крові, регулюючи рівень гормонів, і зростаюча і ремонту клітин. Вища ваш метаболізм, чим більше ваша здатність перетравлювати і не було б ніякого жиру не зданий на зберігання.