Як уповільнити процес старіння клітин

Ви знаєте, як люди старіють? Багато в чому це пов’язано з тим, що наші клітини мають годинник всередині з них, які викликають у нас повільно старіти. Що, якщо ми могли б сповільнити процес старіння клітин? Це було насправді зробити дві речі. По-перше, це допоможе нам продовжити дивлячись у наших силах протягом дуже довгого часу. По-друге, він може реально допомогти ліквідувати наслідки старіння. Ось аналогія, щоб зробити це трохи ясніше і простіше для розуміння.

Припустимо на хвилину, що ви будуєте замок з піску. Кожну ніч, коли хвиля приходить, ваш замок з піску зруйнована. Це дуже багато, як процес старіння клітин робіт. Однак, якщо ви в змозі сповільнити швидкість швидкість, з якою хвиля приходить, до точки, де ви насправді допомогти вашому замок з піску уникнути безпосередньо постраждали від хвилі, ви можете істотно зберегти його від руйнування. Щоб дізнатися більше про старіння, відвідайте Cupuacu життєво важливим.

Чи має це сенс? Це аналогічно тому, що ми говорили хвилину тому про зупинку процесу старіння клітин. Вона допомагає підтримувати вас виступів. Де це стає цікавим, коли ми потім застосувати деякі інші речі сучасна наука вчить нас, в спробі виглядати ще краще і звести нанівець деякі ефекти старіння. Давайте повернемося до нашого прикладу.

Так що тепер ми змогли уповільнити швидкістю, в яких висока хвиля приходить – щадні нашу замок з піску від того, безпосередньо постраждалих від хвиль щоночі. Тепер уявімо собі ситуацію, де ми проводимо час ми інакше провели повторне будівництво замку з нуля і поліпшення загального зовнішнього вигляду замок з піску, а не. Незабаром, замок з піску буде з’являтися значно краще, ніж це було протягом довгого часу. Те ж саме вірно, коли ви уповільнити процес старіння клітин. Ви можете працювати на відновленні вас виглядає замість постійно намагаються зупинити руйнування клітин.