Як зберегти шкіру зволоженою взимку

Щороку з наближенням зими, люди різного віку можете почати помічати, що їх шкіра стала суші. Cracked, що лущиться шкіри не є привабливою і для деяких людей це може бути навіть незручно. На щастя, є кілька способів, які ви можете зберегти вашу шкіру зволоженою протягом зими. Змінивши рутині догляду за шкірою в жовтні або листопаді, ви можете допомогти зберегти вашу шкіру виглядати більшим цілий рік. У цій статті розповідається про те, можна запобігти шкіру від висихання в найхолодніші місяці року.

особи зволожуючий крем і лосьйон

Протягом літніх місяців, ви можете використовувати легкий зволожуючий крем, який призначений для людей з жирною шкірою. Коли спекотно, люди часто пітливість або носити додатковий сонцезахисний крем, так легше особи зволожуючі лосьйони для тіла і зазвичай достатньо. Протягом зими, рекомендується, що ви купуєте зволожувачі і лосьйони, які орієнтовані на людей з сухою шкірою. Як повітря стає холодним і сухим, шкіра на обличчі й тілі потрібно більше їжі, щоб запобігти крейдяний шар відмерлих клітин шкіри від формування. Не забудьте нанести лосьйон на все тіло принаймні один раз на день, і зволожуючий крем, щоб особа принаймні двічі на день.

ексфоліація

Тому що шкіра стає сухішою взимку, важливо регулярно відшаровується, щоб пролити мертві шари шкіри. Купівля тіла мило з відлущуючим кульки або цукровий скраб тіла і застосовувати його по всьому тілу для сприяння видаленню старих клітин шкіри. Це дозволить свіжих шарів нової шкіри виходять на поверхню.

бальзам для губ

Мало того, що шкіра на обличчі й тілі стають сухими протягом зими, губ також може стати сухою і потрісканою, коли погода стає холодніше. Спробуйте використовувати отшелушивающие продукт губи кожні кілька днів, і використовувати вазелін або зволожуючий бальзам для губ кілька разів на день, щоб тримати губами харчується.