Мед та догляд за шкірою

Там може бути кращого способу, щоб принести гладкою блиск вашої шкіри, ніж за допомогою догляду за шкірою продукти, що містять мед. Здатність меду, щоб поглинати і утримувати вологу робить його ідеальним інгредієнтом багатьох косметики, як це допомагає зберегти шкіру зволоженою і свіжою. Справді, історія показує, що стародавні красуні регулярно наноситься суміш з меду і молока на обличчя, щоб їх шкіра виглядала молодою, сяючою і гладкою.

Мед натуральний антиоксидант і антимікробні властивості допомагають захистити шкіру від пошкодження сонячними променями, підтримуючи здатність шкіри, щоб омолодити і освіжити шкіру збідненого. Однією з переваг використання меду як натуральний інгредієнт для догляду за шкірою для лікування акне. Мед поглинає домішки з пори в шкірі, що робить його ідеальним очищаючим. Існує також все більше число продуктів, меду представлений на ринку по догляду за волоссям, догляд за шкірою, лосьйони для рук, маски для обличчя, зволожуючі креми, ран і т.д.

Одна компанія, яка робить ставку на використання меду в продуктах догляду за шкірою є Honeymark International, яка використовує особливий вид меду зустрічаються тільки в регіоні Нова Зеландія. Honeymark Манука Мед використовує у своїх продуктах по догляду за шкірою, який природним чином виробляється бджолами, які збирають нектар з дерев Манука, які ростуть на екологічно чистого навколишнього середовища Нової Зеландії. Манука Мед має спеціальні рослинні компоненти, які складають його ефективності в догляді за шкірою у багато разів більше, ніж стандартні типи меду. На додаток до перекису водню, який знаходиться у всіх видах меду, мед Манука унікальні компоненти метилгліоксалю і UMF. Манука Мед також має цілий ряд поживних речовин і вітамінів, які сприяють його ефективності в догляді за шкірою.

Тепер, коли дослідження та клінічні дослідження показали, що бактерії є причиною інфекції та інших захворювань шкіри, мед Манука була визнана в якості надзвичайно цінним ресурсом. Манука Мед має дуже потужними антибактеріальними і антимікробними властивостями, які створюють умови, що неможливо для бактерій, щоб вижити. Навіть пружний бактерією MRSA не були в змозі розвинути стійкість до Манука Мед. Це стало зростаючий інтерес серед медичних працівників, як стафілокок інфекцій чуми наших лікарнях і громадах.

“Honeymark приймає липкий безлад від використання меду місцево на шкіру”, говорить Франк Buonanotte, генеральний директор Міжнародного Honeymark. “Ми імпортуємо Манука Мед з Нової Зеландії і змішайте його в наші лікувальні креми і лосьйони для набагато більш бажано і зручний додаток.” Honeymark в даний час має Манука Мед продукти, які є ефективними в лікуванні ран, опіків, екземи, псоріаз, стригучий лишай та ін Honeymark також планує збільшити свою лінію Манука мед продукти на основі вже цього року включити акне крем, омолоджуючі сироватки, боку дезінфекції Гелі антисептичні спрей, шампунь, кондиціонер, рідке мило для рук і зволожуючий крем. Buonanotte також вказав, що компанія працює над розвитком маски для обличчя і пов’язки, які мають Манука Мед вливають кокосове волокнистий матеріал, який можна наносити безпосередньо на шкіру, що дозволяє більш ефективної дифузії в глиб тканин шкіри.