Масаж всього тіла виявили – частина 2

Повний масаж тіла таким хорошим способом, щоб винагородити себе, Дону, АОТ ви думаєте? Після довгого і напруженого дня на роботі, або бігати з дітьми і піклуватися про будинок, А. І. не був би, АОТ ви просто любите лягти і дозволити комусь масаж всі Ваші турботи? Ну думаю, що. Якщо ви шукали привід, щоб отримати масаж, ви, Aore збирається отримати один (або більше) прямо зараз.

Крім релаксації, які отримують масаж може викликати, вона також допомагає вивести токсини з м’язів і тканин і, таким чином ваше тіло в цілому. У випадку, якщо ви weren, АОТ відомо, надлишок токсинів в організмі може привести до вас, буде млявим, А. І., навіть коли Ви, Aore не чуючи втоми, А. І., а також може знизити вашу імунну систему так, щоб ви, Aore більш сприйнятливим до захворіти .

Крім того, мали місце численні медичні дослідження, які доводять позитивний ефект у результаті повний масаж тіла. Настільки, що випробувань і досліджень в даний час продовжують на регулярній основі по всьому світу. Нехай, AOS подивимося на деякі з переваг не лише повний масаж тіла, але масаж в цілому.

* Одне дослідження показало, що люди, які масажують до потенційно стресові ситуації, у величезному зниженні тривоги і в їх дихання і частоти серцевих скорочень. Він також показав значне збільшення числа білих клітин крові. Ідеально підходить для день перед цим велику зустріч або іспит!

* Ще одне дослідження показало, що службовці, які отримують регулярний масаж більшою мірою зосереджені, продуктивним і менш стрес, ніж їх колеги, що не масажують на регулярній основі.

* Це, AOS також доведено, що геріатричної масаж може зменшити агітації, що часто впливає на мешканців будинку престарілих.

* Після отримання масажу, пацієнти, які нещодавно переніс операцію на серці показали значне зниження тривожності і стресу. А оскільки стрес і тривогу безпосередньо пов’язані з багато захворюваннями серця, що, AOS хороша новина для пацієнтів, відчувають цей тип хвороби.

* Для хворих на рак, масажі, які вони отримують, щоб довести, показують збільшення НКР. НКР підвищити імунну систему, що може призвести до можливого уповільнення прогресування раку. Це також допомагає у зменшенні депресії, тривоги і болю, а не тільки для хворих на рак, але для тих, хто може страждати від одного або більше з цих типів розладів.

Отже, як ви бачите, є багато причин, щоб забрати телефон (або миші) і запланувати собі зустріч для масажу всього тіла. Звичайно, після всього цього, ви можете думати принаймні однієї поважної причини, чому ви повинні не тільки його, але і це заслужили!