Макіяж для співбесіди

При застосуванні ваш фонд, застосовувати його на чисту вологу шкіру обличчя. Не поспішайте застосуванні ваш фонд, щоб уникнути занадто важкого додатки. Ваш потенційний роботодавець не повинен побачити, де закінчується ваш макіяж. Це дуже відволікає і свідчить про відсутність професіоналізму з вашого боку.

Застосуйте ваш макіяж очей наступний. Уникайте застосування надто важкий макіяж очей. Дотримуйтеся нейтральних відтінків, таких як коричневий, засмага або м’які сливи, які підкреслюють ваші очі і не показують багато квітів. Коректор, щоб прикрасити Ваші очі повинні бути використані для додавання довіру до своєї зовнішності. Тонкий шар туші завершить подивитися, залишивши очі природно красивих і не з’являється нафарбована вгору.

При нанесенні макіяжу на співбесіду, будьте обережні, щоб не підкреслити ваші губи. Тримайте ваші губи кольору як можна більш нейтральним â € “тіні або два ближче до вашого природного кольору губ буде добре працювати, або спробувати ягоду дуже блідий або рожевий колір, і пропустити блиск для губ.

Використання м’яких рожевих рум’ян, злегка наноситься на яблука щік додасть вашому обличчю свіжий, приглушений погляд.

Нарешті, світло пилення вільно або пудра, особливо вздовж чола, носа й підборіддя будуть тримати вас шукає свіжі і професійні під час вашого інтерв’ю. Якщо він буде в той час як в залі очікування або у вас є довга поїздка попереду вас, візьміть з собою паперовий порошок, щоб зловити будь блискучі плями масла, які можуть з’явитися перш ніж потрапити туди.

Макіяж для співбесіди повинна бути легкою, природно і красиво. Слід тільки підкреслити вашу природну красу. Якщо ви подивіться в дзеркало і все, що ви бачите, ваш макіяж, вона занадто важка і, швидше за все, вам просто потрібно переглянути ваш вибір кольору. Завжди робіть практиці запустити ніч перш, щоб переконатися, що ви впевнені, що наступний ранок, коли застосування макіяж, Це дозволяє уникнути помилок.