Кеті Перрі муркотіти – створення феєрверків з її першого аромату

Кеті Перрі виходить за рамки робить хіти для музичної індустрії. Тенденція зараз парфумерну лінію для будь гарячої знаменитість: Бейонсе, Періс Хілтон, Ашер і тепер, Кеті Перрі.

Весело характер Перрі втілює в собі ключові аромат Purr .. У рекламній кампанії, Кеті грає Жінка-Кішка. Пляшка є гладким, як кішка: кішки-фіолетовий флакон у формі ока в сліпучих відливом.
Аромат описується як квітково-фруктовий з великою кількістю солодощі. Ноти: персик, яблуко, жасмин, болгарська троянда, орхідея, бамбук, сандалового дерева, ванілі і мускусу.

Відкриття напрочуд солодким з сумішшю чистих яблук і персиків. Потім слід кокосовим ароматом з багатим солодкість і теплоту. Стежка бурштину, однак, відразу ж розсіюється і втрачається в ліжку квіткові. Мурр, на загальній, є злегка солодкуватий аромат, щось носяться протягом весни і літа. Він залишається близько до шкіри, але середній рівень за вислугу років є помірним.

Муркотіти можна порівняти з іншими духами знаменитостей там. Справді, якщо ви дозволите аромат рости на Вас, думки про JLo Glow і парфюмерії Періс Хілтон приходять на розум. Правда це відмінний аромат, дуже сучасно і стильно, але він не збирається бути класичним. Але це не виключає властивих грайливою енергією. Тому що це те, що Кеті Перрі це все о.

Муркотіти б створити феєрверк для Кеті Перрі? Нехай ваші нюхові бути суддею. Кеті Перрі Purr доступний в EDP 1.7 унції і 3.4oz. Композиція дизайн парфумерний будинок Firmenich.