Дженніфер Лопес ла світіння – новий аромат від JLo

Дженні з Бронкса має ще один новий аромат, щоб додати до її розширення аромат колекції. LA Glow, як випливає з його назви присвячена Місто Ангелів, світовій столиці розваг. Цей новітній духів приведе вас до моди і блиску, що, безумовно, так Hollywood.LA Glow, відповідно до прес-релізом, є “натхненний чарівним моментом, де ваші 15 хвилин слави ніколи не скінчиться стегна, високою енергетичною сцені в Лос-Анджелесі -. Цю ніч веселощі тільки починається Цей сексуальний жіночий аромат коктейлю! Солодкі, соковиті фрукти, змішується з розкішними квітковими і чуттєвий, загорнуті в теплий, вершковий бурштин, який вабить чуттєве світіння росяній шкіри і жаркі ночі Лос-Анджелесі. ”

Ноти вишні згоді шарм, фіолетові сливи, ожини, жасмину, півонії, магнолії, мускусу, амбри і вершковим кремом тропічних. Пакет найбільше нагадує на перший Glow прикрашені мерехтливої ​​лаванди.

Це Flanker є номером версії сім. Світіння було успішним, так як він був представлений в 2002 році. Glow спектр ароматів набагато більше на квітково-фруктовий стороні, тому очікувати багато солодощі і сліпуче відзначає в кожному scent.So що робить LA Glow виділитися з інших? Композиція включає ноти згоді чарівність і багато фруктовими нотами, які припускають, запах повні живий стиль. Уявіть собі нічного життя. Perfumistas які протестували аромат розглянути LA Glow дещо схожа на Брітні Спірс Фентезі Північ. Маючи це на увазі, LA Glow міг більш відповідний для підлітків, а не складні жінок в Голлівуді. Перевірте це, щоб дізнатися більше про ароматом.

LA Glow доступний в 30, 50, 50 мл туалетної води.