Orange County Invisalign – перевага в порівнянні з традиційними Invisalign брекети

Рівномірно форму і ідеально рівні зуби є одним з найбільш значущих чинників сліпучою посмішкою і заманливо. З іншого боку, не всі з нас мають цей фізичний ознака. Нерівномірний і криві зуби лише деякі з поширених стоматологічних проблем, які у більшості людей. Нерівномірний і криві зуби можна виправити, носити брекети. Тим не менш, носити брекети може бути громіздким (не кажучи вже непривабливим). Але з розвитком сучасних технологій, з’явився новий метод у виправленні криві і нерівні зуби. Новий шлях “Invisalign”.

У Orange County, це самий новий і самий просунутий спосіб виправлення кривих зубів в якості альтернативи дужки. Так як же це тип стоматологічної роботи процедури? Замість металевої куртка (що традиційні брекети використання) Orange County Invisalign стоматологи використовують ряд знімних суміщення, з яких засновані на контурі або відбиток зубів, іноді називають “ясно дужки.” Число Invisalign капи, які Orange County пацієнти повинні носити для виправлення кривих зубів залежить від ступеня обробки.

Orange County Invisalign стоматологи використовують, тому що це має цілий ряд переваг по відношенню до традиційних шлях виправлення неправильної форми зубів (який є традиційним брекети). Найбільш значну перевагу Invisalign, Orange County пацієнтів марити, є невидима зовнішньому вигляду. Традиційні брекети використовувати металеві куртки у виправленні зубів, з яких може бути дуже виснажливим і непривабливим в допомозі. Випрямляч вважаються невидимими головним чином тому, що вони є прозорими. На додаток до переваг Invisalign ясно дужки, сказав стоматологічних суміщення знімним. Що означає, що власник може видалити суміщення, коли вони їдять, п’ють, кисть і / або зуби ниткою, яка не може бути зроблено з традиційними брекетами.

Хоча традиційні брекети добре працює у виправленні зубів, Invisalign в помаранчевій пацієнтів графства тримали їх цілком задоволений результатами і, очевидно, має верх у виправленні криві і нерівні зуби.