Medanta – відомий інститут серця в Делі

Коли справа доходить до питань, пов’язаних з серця, більшість людей воліють використанням кращих кардіохірург в Індії. Розташування в Гургаон, Medanta є одним з найвідоміших лікарень в Індії надання виняткових медичних послуг для пацієнтів. Це причина, чому пацієнти приходять з усіх кінців світу, щоб отримати якісне лікування за доступними цінами.

Інститут серця в Делі спрямований на скорочення тривожні платній серцево-судинних захворювань за допомогою інноваційних та передових програм в лікуванні пацієнтів. Інститут має висококваліфікованих лікарів, хірургів, медсестер, техніків та експертів серце принести виняткову прихильність передового досвіду у догляді за хворими, освіти та наукових досліджень.

Доктор Віджай Колі є відомий кардіохірург в Індії і директор кардіохірургії Medanta інституту серця в Делі. Поряд з новітніми технологіями та методами лікування Medanta інституту серця в Делі є орієнтованою на пацієнта і включає в себе академічні відділ, який спрямований на задоволення пацієнтів і просування науки в галузі освіти і наукових досліджень.

Тепер знайти відомий кардіохірург в Індії в значній мірі легко з Medanta. Тут, команда складається з добре зарекомендував себе хірургами та лікарями, які мають достатній досвід у лікуванні серцево-судинних захворювань. Medanta інституту серця виконує операції на серці за допомогою:

• Стан справ за останнім словом техніки, включаючи гібридні Костюм експлуатації,
• роботизованою хірургії серця
• Мінімально інвазивна клапана і коронарних методи коронарне шунтування.

Делі є домом для численних світового класу, в тому числі лікарень Ескорт інституту серця, AIIMS, Fortis, Аполлон та інші. Хороша лікарня увага приділяється не тільки лікування конкретного захворювання, але дозволяє пацієнтові подолати цей стан і різке сприяти загальний стан здоров’я і гарного самопочуття. Хоча, є різні хороші кардіохірурги в Індії, але переїзд до лікарні є хорошим варіантом, який також дає додаткову перевагу довіри і технології.

У Medanta інституту серця в Делі, лікарі використовують сучасні гібридні операційні костюм, який є одним з його роду в цій частині світу.