help_ У мене розтяжок

Розтяжки є тонкі, розтягнуті тканини і це також, як вони виглядають на шкірі. Як правило, вони виникають у людей, які втрачають або набрати вагу швидко. Верхній шар шкіри в порядку, а в нижньому шарі колагену і еластину, що надає шкірі еластичність і міцність, стають більш тонкими і слабкими. Розтяжки з’являються червонуваті пурпуровим кольором на перший погляд. Це пов’язано з розтягнутою шкірі бути більш прозорою і дрібні кровоносні судини, які лежать глибоко в шкірі, показуючи через. Пізніше, коли контракт кровоносні судини пурпуровим кольором потім зникає до білого, який насправді жиру під шкірою, показуючи через.
Розтяжки зазвичай з’являються на грудях і живота під час вагітності. Гормони є частиною причини. Гормони грають роль колагену, щоб пом’якшити зв’язки так, щоб тканина легко можна розтягнути під час пологів. Однак, на жаль, колаген шкіри пом’якшує дуже, дозволяючи розтяжок, щоб сформувати легко. Деякі жінки мають слабші колагену ніж інші, так навіть більше шансів отримати стретч марок. Сидячі на дієті і бодібілдери можуть бути також страждають від розтяжок на їх стегна, груди і плечі. Вирощування підлітки могли б отримати їх на спині, де вони виглядають як ряд горизонтальних ліній.
лікування розтяжок
Уникайте йо-йо дієти. Близько 0,5 кг (1 фунт) Уїклі гарне кількість, щоб прагнути. Якщо ваша вагітність, існує не так багато можна зробити, крім як тримати пальці схрещеними і майте на увазі, що “це невелика ціна за красивий дитина!” хоча і відноситься дитяче масло в черевну порожнину щоночі може допомогти.
Лазери можуть іноді використовуватися, щоб допомогти вашому розтяжок на ранній стадії, коли вони з’являються червоні. Еритроцитів в дрібних кровоносних судин поглинають енергію лазерного променя перетворення його в тепло, яке потім герметизує кровоносні судини. Це дозволить зменшити червоний колір і прискорити процес укладання контрактів Однак довгострокові наслідки невідомі. Хірургія й інша можливість для маркування животик стрейч, якщо у вас також є багато вільної шкіри на животі. Відомо, як підтяжка живота. Шрами залишаться після операції навколо пупка і нижній області живота. Через кілька тижнів необхідні для відновлення.
На жаль розтяжок є постійними, як шкіра ніколи не буде абсолютно нормально. На щастя, вони йдуть вони в кінцевому рахунку перетворюються в набагато менш очевидно, тонкі, білі шрами. І почати ставитися до проблеми розтяжок чому б не спробувати один з багатьох регенеративної лосьйони, які виявляються успішними.