як використовувати олівець для губ ідеально

Губна помада завжди виглядає найкраще, коли ваші губи красивими і гладкими. Щоб зберегти ваші губи гладкими відшаровується їх і завжди носити певний тип бальзам для губ, коли він не помадою. Почніть із застосуванням губ визначити форму ваших губ і зробити їх більше. До речі, ви можете використовувати його, щоб зробити ваші губи виглядають менше теж. Переконайтеся, що ваш олівець для губ це красиво і рівно так, щоб створити дуже вузької лінії.

Використовуйте олівець для губ намітити природні лінії ваших губ, а потім заповнити в губи кольору, який поєднується з вашої помади. Ця маленька хитрість буде тримати ваші помади на місці. Ніколи не виходять назовні природним лініях ваших губ в спробі зробити ваші губи виглядають більше. Контур для губ буде тримати ваші помади від зморшок навколо рота, яка буде тримати ваші помади від кровотечі.

Щоб губи виглядають більше слідувати зовнішньому краю природної лінії губ стежачи, щоб не йти по природній лінії губ. Щоб губи виглядали менше слідувати всередині природної лінії губ. Помада буде залишатися на довше, якщо весь губ заповнюється губ помаду перед застосовується. Якщо ви вирішили використовувати цю техніку, знайте, що темний олівець для губ буде темніти зовнішній вигляд вашої помади. І, якщо ви збираєтеся на світ дивитися використовуйте легкий лайнер губи.

Зносостійкий кольору губи ростуть в популярності, так що більш широкий діапазон кольорів, стають доступними. Вони забезпечують середнє до повного охоплення, так що немає ніякої необхідності, щоб відчувати, як ніби у вас є, щоб повторно для досягнення свіжий вигляд. Використовуйте губ кисть для нанесення кольору і переконайтеся, що ви рівномірно розподіліть. Дозвольте йому висохнути, почекавши пару хвилин. Тому що він має тенденцію бути кілька сушіння до губ, найбільш довго носити кольору губ приходять з блиском для губ, щоб ви могли нанести тонким шаром за кольором повністю висохла.

Якщо ви хочете, щоб ваші губи, щоб бути повною або тонкі, ви можете створити форму ваших губ, використовуючи олівець для губ. По-перше, ви повинні завжди збігатися ваш лайнер до кольору вашої lipstick.When застосувавши для Губ, завжди починаються в центрі верхньої губи і доходять до того, зовнішній кут. Якщо у вас є дійсно тонкі губи, ви можете зробити їх виглядати більше, злегка overlining, і ніколи не використовувати помаду, яка є темний колір, тому що це зробить ваші губи виглядають тонше.

Пам’ятайте, якщо ви хочете отримати ідеальний оголених губ, будь ласка, переконайтеся, що інші частини вашого обличчя мають здорові червонуватий колір і ваші очі виглядають такими сміливими, що ви дивитеся більш живий і молодше. Якщо ви повинні були бути присутніми великий обід або гламурні події, просто щосили своїми очима макіяж. Пара димчастий очей можливо.

Контур для губ може бути рятівником. Контур для губ служить двом основним цілям. Це вирішує розміру і форми проблем. Це кермо влади в ваш колір. Тонкі губи? Після лінії губ, контур вашу природну форму губ злегка за край губ. Товсті губи? Вам пощастило. Якщо ви думаєте, що вони занадто товсті (чи є дійсно така річ?), Спробуйте навпаки.

Слідуючи вашій лінії губ, контур вашу природну форму губ тільки всередині краю губ.