як боротися з черепиці

Черепиця також відомий як zostrer герпесу. Черепиця є той же вірус, який викликає вітрянку. Оперізуючий лишай може призвести до ряду проблем з очей і навколишньої шкіри, які можуть мати довгострокові наслідки. Запалення і рубцювання рогівки, а також кон’юнктивіт (запалення кон’юнктиви) і ірит (запалення райдужної оболонки) є типовими проблемами. Оперізуючий лишай проявляється як везикулярного висип, як правило, в одному Дерматом. Розвиток висипки може передувати парестезії або болю по ходу залучених дерматомов. Участь очей та оперізувального кератит може призвести до реактивації відбувається уздовж офтальмологічних поділу трійчастого нерва. Приблизно 95% дорослих у США мають антитіла до вітряної віспи.

Обкладинка черепиці поразки з чистою тканиною або вільно облягаючі марлю після чищення. Обрізати нігті, щоб знизити ймовірність бактеріальної інфекції від подряпин.

Лікування фамцикловіром (Famvir) може значно зменшити біль і прискорити відновлення після гострого нападу. Актуальні креми, що містять капсаїцин може принести деяке полегшення від болю. Обкладинка черепиці поразки з чистою тканиною або вільно облягаючі марлю після чищення. Уникати контакту з пошкодженнями шкіри осіб з відомою інфекцією оперізувального герпесу. Холодне вологе компреси можуть бути використані для зменшення болю. Заспокійливі ванни і лосьйони, такі як колоїдний ванни вівсянки, крохмаль ванни або лосьйони і рідина від сонячних опіків, може допомогти зменшити свербіж і дискомфорт.

Нехай людина з галькою звернутися до лікаря, як тільки з’являється висип черепиці. Лікування протягом 2 або 3 днів з моменту початку черепиця може скоротити тривалість постгерпетична невралгії.

Застосувати прохолодні компреси на оперізувального ураження або прийняти прохолодну ванну двічі в день. Уникайте впливу теплом і гарячою водою, тому що це може призвести до подальшого свербіж.

Уражена ділянка повинні утримуватися в чистоті. Купання дозволено, і область може бути очищено з милом і водою. Прохолодні компреси і анти-свербіж лосьйони, такі як рідина від сонячних опіків, може також забезпечити полегшення. Рішення ацетату алюмінію (Burow або Domeboro рішення, наявні у ваших аптек) можуть бути використані, щоб допомогти висушити пухирі і сочилася.

Як тільки ви з діагнозом оперізуючий лишай, ваш лікар, ймовірно, почати лікування противірусними препаратами. Якщо ви почнете лікарських препаратів протягом перших 2 днів бачачи черепиці висип, у вас є більш низький шанс мати пізніше проблеми, такі як постгерпетична невралгії. Своєчасне лікування черепиця має важливе значення, тому що проблеми, які можуть виникнути, може бути серйозним і стійким до лікування. Наприклад, 40% до 50% людей з постгерпетична невралгії не відповідають на лікування.

Краще лікування для черепиці є швидке лікування. Чим раніше людина бачить лікар після першого підозрою у черепицю, тим краще він чи вона буде. Противірусні препарати є дуже корисними в зниженні тяжкості і тривалості спалаху, але вони повинні бути розпочато протягом 48 годин з’являється висип, в ідеалі менш ніж за 24. В іншому випадку, вони мають невелику перевагу. Однак, людина, лікування в перші 24 годин після появи висипки буде, як правило, набагато легше, спалахи, з небагатьма, якщо такі є ускладнення, і набагато менше шансів відчувати НЗП.

Перший шар обробки найкраще застосовувати перед черепиці встановлені так, щоб спина, торець, і обличчя кожного гальку ретельно покриті. Нанесення може бути вироблено шляхом занурення черепиці, принаймні, дві третини їх довжини, то їх вертикально стоять до самого фінішу не висохла. Альтернативою занурення є застосування обробки пензлем, валиком або розпиленням. Занурення є найбільш ефективним способом і чистки є наступна краща. Якщо світлі обробки був застосований, торець і краю гальки, в кінцевому рахунку призвести до втрати кольору в результаті вилуговування водорозчинних екстрактивних речовин з деревини.