штовхнути жирної шкіри до узбіччя з деякими природними методами

Так багато продуктів зроблених для жирної шкіри на ринку в ці дні, як правило, містять, або стверджувати, що вони містять, органічних інгредієнтів. Трохи олії ши тут, посипати лаванди там. Але те, що ви робите, коли ви біжите з ваших улюблених продуктів, і потрібно щось прямо тут і зараз? Або що, якщо ви опинитеся втомилися від розчісування через продукти, намагаючись знайти правильний?

Ваша жирна шкіра не збирається чекати. Ваша залоз нафту буде продовжувати виробництво шкірного сала, поки ваші гормони навіть, або ви внести деякі зміни у вашому житті, які можуть бути в даний час сприяє вашої жирної шкіри. У випадку, якщо вам доведеться почекати (якщо ви в даний час переживає період статевого дозрівання, у вас немає вибору в цьому питанні), ви могли б бути зацікавлені в спробі деякі домашні засоби або інші природні елементи, щоб дати вам відпочити від жирної шкіри.

Майте на увазі, що не всі з них можуть працювати на вашій шкірі, і якщо у вас алергія на щось, уникнути цього. Кілька ефірних масел згадуються, але ви не повинні застосовувати їх безпосередньо на шкіру і повинна бути розбавлена ​​й або використовуються з перевізником нафти або з кремом. Перед щосили, з можливим засобом або масло, які ви можете зробити тест патч перший для перевірки можливих реакцій в шкірі. Таким чином, ви можете уникнути будь-яких проблем або витрачати будь-які інгредієнти.

Герань: ефірні олії, які можуть допомогти збалансувати вироблення шкірного сала, як у сухої і жирної шкіри.

Лаванда: Це ефірне масло є популярним завдяки своїм цілющим властивостям, і використовується для лікування сонячних опіків, опіки, укуси комах, прищі і вугрі. Як людина, з жирною шкірою, ви можете знайти його дуже зручно, коли у вас є акне спалаху.

Виноградних кісточок: Інше ефірне масло, яке добре працює як для жирної шкіри та комбінованої шкіри. Він легкий і має багато білка і антиоксидантів, які можуть допомогти піклуватися про вільних радикалів, які можуть призвести до пошкодження шкіри.

Соєві боби: Це ефірне масло також світла і має багато вітамінів і мінералів, які допоможуть живити вашу шкіру.

Абрикосових кісточок: Це масло-носій, який може працювати для всіх типів шкіри. Він містить велику кількість вітаміну А, який може допомогти у виробництво колагену. Це легка нафта, що ваша шкіра може легко поглинути.

Зародків пшениці: Це ще один перевізник нафти, яка буде працювати для всіх типів шкіри. Він містить вітамін Е і білків, які працюють, щоб збалансувати вашу шкіру і оживити шкіру, яка передчасно у віці від сонячних променів, вільних радикалів або інших елементів.

Засіб # 1: Використання свіжих помідорів, пюре і застосувати їх до вашої особи. Залишити на кілька хвилин, а потім змити їх.

Засіб № 2: Змішайте столову ложку йогурту з Fullers землю і нанесіть на обличчя. Якщо ви хочете, ви можете також безпосередньо застосовувати йогурт в поодинці. Це може бути використано, щоб допомогти пом’якшити шкіру.

Засіб № 3: Змішайте половину чайної ложки меду, один яєчний білок, і одну чайну ложку лимонного соку. Потім додати фулерова земля або пивні дріжджі порошок. Змішайте всі ці інгредієнти в пасту консистенції і нанесіть на обличчя. Приблизно через 20 хвилин, змити його водою.

Засіб # 4: Використання сирої папайї, розтерти в целюлозно-акуратно скраб на обличчя. Папайї є хорошим миючим засобом і відшаровується, а також може бути використана тими, з сухої шкіри.

Використовуючи деякі з цих коштів і пункти можуть допомогти вам з вашою жирної проблемної шкіри. Якщо вони працюють, тобто відмінно підходить для вас, але якщо ні, то не впадайте у відчай. Не всі повністю саморобні засоби будуть ефективні для людей з жирною шкірою. Ви завжди можете попросити вашого дерматолога на деякі ідеї про органічні або натуральні продукти, які можуть допомогти.