це все на сонці шкідливо для шкіри

Це було всього лише кілька років тому, що більшість людей думали, що випічка себе в НД було нешкідливим способом провести літо, а чому б і ні? Хто міг встояти перед бажанням вільно, що бліда шкіра взимку і замінити його смачно потемніло тонів. Особливо, коли ви могли лягти серед всіх тих гарячих бронзовим органів на пляжі.
Таке ставлення швидко змістився. Більшість з нас вже в курсі деякі небезпеки тривалого перебування на сонці завдяки збільшенню засобів масової інформації та рекламних кампаній. Але повною мірою усвідомити сукупність ефектів сонця може надати на нашу шкіру?
Позитивні uvbs
Одна з найбільших елементів Сонце проходить для організму людини є значно недостатньо. Тобто, короткі промені UVB є основним спасителя вітаміну D. Так чому вітамін D необхідні? Вітамін D захищає і підвищує виживаність з безліччю внутрішніх раку, таких як рак товстої кишки, рак легенів, рак молочної залози та рак передміхурової залози, а також багатьох інших захворювань.
негативи UVS
Щоб навіть безладді небагато, було б зсув не згадати, що вплив ультрафіолетових променів, UVA або UVB, від сонячного світла становить 90% від симптомів передчасного старіння шкіри, а також безліч інших змін шкіри.
УФ-випромінювання є номером один призвідників:
Колаген пробій – призводить до утворення рубців і сонячної збільшення зморшок
Вільні радикали – що порушують функцію клітин і змінюють генетичний матеріал, такий як РНК і ДНК клітини, тим самим збільшуючи зморшок.
Текстура Зміни, викликані сонцем – викликає потовщення шкіри, який розмножується грубі зморшки і жовті кольори на шкірі, на додаток до витончення шкіри, яке викликає зморшки, легке побиття та шкіри розриву.
Пігмент Зміни, викликані сонцем – збільшує кількість веснянок і пігментних плям або пігментні плями на спині руки, груди, плечі, руки і верхню частину спини.
тяготи UVS
У той час як більш екстремальні впливу УФ-випромінювання, включають:
Шкіра Удари, викликані сонцем – інакше кажучи, збільшення кількості родимок і передракових уражень називається кератоз, на додаток до себорейний кератоз які з’являються як бородавчасті ураження застряг на шкіру.
Рак шкіри, викликані сонцем – такі, як 3 найбільш поширених ракових захворювань шкіри: меланома, базально-клітинна карцинома і плоскоклітинний рак. Всі з яких мають схильність бути фатальними.
захисту пошкодженої сонцем шкіри
Найпростіший спосіб захисту від пошкодженої сонцем шкірою, щоб уникнути непотрібного впливу шкідливих сонячних променів. Крім того, є цілий ряд природних косметичних кремів доступні, які допомагають у боротьбі з суворою пошкодження, викликані сонцем.